MENU
Menu

Sex a flirt Tipy, ako rýchlo „roztopiť“ ženu. Zídu sa vám v lete aj v zime

V lete sa môže zdať, že to vôbec nie je zložité, ale ak chcete mať babu skutočne nielen spotenú, ale dokonale pripravenú k slasti, budete musieť použiť aj trochu sofistikovanejšie riešenia, ako vypnúť klímu, aby si dala dole tričko.

Tipy, ako rýchlo „roztopiť“ ženu. Zídu sa vám v lete aj v zime
Zdroj: Shutterstock

Predohra? Rovnako dôležitá ako sex!

Presne toto tvrdia ženy a z tejto myšlienky by si mal zobrať ponaučenie každý chlap, ktorý si chce so ženou často užívať. To, čo sa nám zdá ako zbytočnosť a predjedlo pred hlavným chodom, je pre ženy plnohodnotnou milostnou činnosťou. Takže ak chcete zaujať a získať si status muža, v ktorého náručí sa žena skutočne roztopí, predohra musí byť vašou doménou. V skratke povedané, vniknúť vie každý, ale pripraviť božskú predohru je umenie.

Prečo mať sex so ženou, ktorá nepatrí medzi krásavice? Dozviete sa

Masáž nôh
Aj muži majú radi, keď ich baby masírujú nohami, no skôr ako začnú ony, dajte im masáž chodidiel vy. Množstvo žien toto označilo za dokonalé uvoľnenie, z ktorého sa im stehná skoro samé rozutekajú od seba. Navyše na masáži nôh nemáte veľmi čo pokaziť, takže preč obavy, že musíte mať kurz maséra. Vôbec nie. Stačí byť iba precízny.

Máte horší sex? Pozrite sa na možné príčiny

Dávajte príjemné otázky
Psychológovia si všímajú, že muži málo komunikujú s partnerkami ohľadom toho, čo sa im páči. Vy sa jej počas predohry môžete pokojne pýtať či jej veci robíte dobre, či ju hladiť viac, kde sa jej dotknúť, čo má rada a takto spolu objavíte potešenia jej tela. Smelo do milostného rozhovoru. Veď ženy rady klebetia.

Skúste brnkanie na klitoris
Brnknúť jej na city znamená, že ju zaujmete a brnknúť jej na klitoris bude znamenať, že ju uspokojíte. Aj počas predohry už môžete masírovať jej intímnu zónu. A skutočne to nie je na škodu. Pretože jemný tlak na klitoris počas predohry v nej prebudí sexuálnu mašinu.

Ako sa ženy cítia pri análnom sexe? Prezradili nám to

Skúmajte celé jej telo
Celé telo je určené na poskytovanie zmyselnej radosti. Mnoho mužov robí chybu, že sa sústreďujte len na zadok, prsia a vagínu. Celé zle. Čo tak hladkanie vnútornej strany stehien, škrabkanie po chrbátiku a po ramenách? Pridajte jemné bubnovanie prstami po pleciach. Dotyky na záhlaví, jemný dotyk na ušiach. Ženy by už mali sklenený pohľad a súhlasne kývali hlavou. Už to len z poznania preneste do postele.

Bozky
Nezabudnite na ne. Sú základom spokojnosti. Absolútne žiadaným artiklom. Tým, čo ženu dostáva do kolien aj na lopatky. A nielen na pery, ale ja na krk, na uši, na bradavky, na brucho, všade, kde sa pozriete ju môžete pobozkať a ona sa bude topiť ako snehuliak na jar.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
27.7. 2019 22:00
Diskusia