MENU
Menu
Tantrický sex.

Sex a flirt Tantra pre amatérov: Okoreňte si stereotypný sexuálny život

O tantre sa hovorí ako o recepte na vyliečenie nudného sexuálneho života. Pravdou je, že toto učenie začalo formovať svoju vzrušujúcu podobu okolo piateho storočia a dodnes je plne funkčné.

Takže aspoň základy by ste mohli mať v malíčku, aby ste partnerke spravili lepšie. Nie po východniarsky, ale trochu po východne.

Začnite meditáciou
Asi je to posledné, čo by ste od vášnivého večera čakali, ale radíme vám dobre. Ak partnerka stratí podprsenku aj nohavičky, nebuďte ako pretekár. Sadnite si na posteľ obaja nahí. Tak, aby ste sa držali za ruky a nohy si dajte okolo jej bedier. Pozerajte si do očí, alebo ich zatvorte. Prežívajte okamihy prítomnosti. Snažte sa zosúladiť dych. Sami uvidíte, že stačí pár minút tohto nahého dýchania a partnerke budú úplne inak žiariť oči. Vzrušením.

Hladkanie
Pomaly si môžete pustiť ruky a rozbehnite sa nimi navzájom po tele. Sedíte dostatočne blízko na to, aby ste sa mohli dotknúť každého jej miesta. No a tu platí to, čo aj pri sexe. Nasucho to nie je ono. Preto je na mieste použiť masážny gél alebo lubrikant vhodný aj na masírovanie. Príjemná vôňa pôsobí ako afrodiziakum a s jemným dotykom jej telo dokonale pripravíte na milovanie. Dajte si na čas, aby ste neobišli žiadny kúsok jej pokožky. Takejto masáži môžete pracovne hovoriť aj domáca tantrická. Pravdou je, že sa do nej zamiluje.

Ležte
Od sedu je fajn postúpiť o krok ďalej k cieľovej rovinke. Takže si ľahnite. Vezmite partnerku, aby si na vás ľahla tvárou v tvár a spočívajte niekoľko minút len takto nahí, objatí, užívajte si jeden druhého a dotyky pokožiek. Veľmi príjemnou zmenou je aj možnosť, keď si následne partnerka na vás ľahne chrbtom. Vtedy už môže priamo dráždiť zadočkom vaše prirodzenie. A ste už len pár milimetrov od vniknutia do raja.

Orgazmom to nekončí
Hlavne neurobte chybu, ktorú robia mnohí muži. Ak už nič iné, z tantry je vhodné vziať si aspoň toto ponaučenie. Orgazmom nič nekončí. Naopak, žena po vyvrcholení potrebuje pritúlenie, nehu, túlenie a láskanie. Až tak zavŕšite milovanie aby bola spokojná. Kvalitní tantrici pritom dokážu mať orgazmus aj bez ejakulácie a tak vedia aj muži dosahovať viacero orgazmov v krátkom slede a ženu urobiť viacnásobne. To je však už ďalší level, ale rozhodne dôvod, prečo toto východné učenie aplikovať aj vo vašej spálni.