MENU
Menu

Sex a flirt Tak toto by vám nenapadlo! Čo vás naučí starká o sexe?

Nevie používať internet a pri slove tablet, otvára lekárničku. Lenže v sexe si zažila za tie roky svoje a preto sa oplatí za starkou sem - tam zájsť na jedno pikantné slovíčko. Babička má skúsenosti, pozná chlapov, aj správanie žien a určite vám nebude klamať. Hoci už aj vy viete, že jej sexuálny život je dávno za zenitom, zaspomínať si môžete.

http://cargocollective.com/seanwilkin
http://cargocollective.com/seanwilkin
S vekom je sex lepší
To vám povie každá starká. Samozrejme, len do istej vekovej kategórie, ktorú si ale tínedžeri ešte ani nevedia predstaviť. Na dôchodku už prestávate chápať moderným technológiám aj sexu, ale pred tým to je v plnom rozkvete. Každá starká vám povie, že to nie je vaša chyba ak sa vám nedarí partnerku priviesť k orgazmu. Nič nerobte, stačí počkať a bude to lepšie. Dokonca dá pár nezištných tipov.

Dá vám varovanie
Starká vás akoby poznala. Pretože pozná vášho otca, pozná aj vášho deda a s nimi nezapriete mnoho genetickej výbavy. Preto vám bude vedieť hneď povedať, na čo by ste si mali pri babách dávať pozor, čo sú vaše silné stránky a čo je dobré zlepšiť. Starká nebude hovoriť slovníkom modernej generácie, ale pochopíte veľmi rýchlo, čo muži vo vašej rodine nemajú vo výbave a vy na nej budete musieť popracovať.

Ako sa vyhnúť stereotypu
Starká už má nejedno zamilovanie prežité aj z nejedného vytriezvela. Vie dať materské rady, čo si počať s frajerkou, ak sa začínate nudiť a nemáte už na ňu chuť permanentne. Starká sa prehrýzla množstvom typov a stereotypov a preto sa oplatí hodiť reč na tému, ako byť pre baby zaujímavý, aj keď sa už iba vyzliecť nestačí.

Starká vás povzbudí
Tak ako vám fúkala kolená, bude vedieť poradiť aj v tom, čo by ste mali robiť, ak máte náhodou srdce zlomené a v posteli vám to neklape na jednotku. Pozor, v niektorých prípadoch starká môže tvrdiť, že veci telesnej lásky by bolo dobré absolvovať až po svadbe. Treba priznať, že nie všetko, čo vám starká povie, treba brať ako zákon. V niečom treba jej slová prejsť mlčaním, no v sexe to pred pár rokmi bola dračica, aj keď sa to nezdá, a zlaté pravidlá sexu je dobré odniesť si od nej rovnako ako vreckové.

DISKUSIA
7.1. 2015 6:00
Diskusia