Žiarlivosť bokom

Cuckold je niekto ako rentier. Jednoducho je to muž, ktorý sa rád podelí s tým čo má aj s ostatnými. V tomto prípade hovoríme o prenájme partnerky. A to môže byť za peniaze a rovnako tak aj zadarmo. V tomto prípade totiž nejde o zisk, ale o potešenie z toho, že muž vidí svoju ženu s iným mužom. To, čo sa bežne v spoločnosti tají a ženy skrývajú, tak manželka cuckolda si užíva plnými priehrštiami a ešte sa tým doma aj chváli.

Skúste sex párty

Ideálne je zistiť, či je táto praktika pre vás, vyraziť na erotickú párty. Práve tu budete mať možnosť vidieť, ako sa má vaša partnerka k iným mužom a či vás vzruší to, ak by ste ju videli pod cudzím chlapom. Pokiaľ prídete na chuť tejto praktike, tak si môžete začať naplno užívať na mnoho spôsobov. 

Dôvody sú rôzne

Mnoho cuckoldov priznáva, že ich vzrušuje samotný pocit toho, že sa ich ženy zmocňuje cudzí muž a oni vidia svoje partnerky tak, ako ich žiadny iný muž v podstate vidieť nemôže. Majú potešenie aj z toho, ak im iný chlap spôsobuje rozkoš a oni môžu byť pri tom. Hnacím motorom je aj fakt, že mnohí to vnímajú ako vlastníctvo a rozhodujú tak o tom, kedy ženu prenajmú a komu. A samozrejme je aj mnoho osobných preferencií, ktoré mužov vedú k tomu, aby svoje ženy ponúkali ďalej.

Aj video sex sa počíta

Virtuálna doba praje cuckoldom viac než akákoľvek iná. Mnohých mužov vzruší nielen prítomnosť pri samotnej súloži, ale aj to, ak im partnerka nafilmuje, ako je s iným milencom. Takéto otvorené podvádzanie je pre mnohých natoľko podmanivé, že si dokonca vytvoria zbierku porno filmov, kde je ústrednou témou ich vlastná partnerka. Mali by ste na to žalúdok a gule?

Stabilný hárem

Niekedy mužom ani nejde o počet a rovnako ani ženám. Cuckold sa preto môže cítiť veľmi dobre v polyamornom vzťahu. Má možnosť do sýtosti pozorovať svoju ženu s iným. Dokonca sa traduje, že ich pozorovanie a masturbácia uspokojí viac, ako keď súložia oni. Čo hovoríte tejto predstave?