Nech už si o Valentíne myslíte čokoľvek, je lepšie frajerku potešiť, ako ignorovať možnosť osláviť vzájomnú lásku. A to ide aj počas pandémie. Nemusíte pritom zájsť ani do obchodu.

Miesto prvého rande
Stačia vám Google Maps a farebná tlačiareň. Vytlačte si mapku miesta vášho prvého rande. Vystrihnite z mapky srdce a dajte do malého rámiku, ktorý objednáte za pár centov z internetu. Máte originálny, dokonalý, kreatívny a veľmi romantický darček. Verte, že podobné dary z lásky partnerka ocení.

Box erotických prekvapení
Budete potrebovať vlastnoručnú snahu, ale výsledkom bude prekvapenie, ktoré ocení nielen 14. februára. Môžete si vytvoriť vlastný zoznam erotických činností, ktorými prekvapíte predovšetkým partnerku. Pripravte valentínsky kalendár. Prevedenie je na vás. Môže to byť otvárací box, stránky, ktoré si otvorí, alebo tajomné lístočky v kalendári, pod ktorými si nájde svoje intímne prekvapenie.

Sladkosť vo vlastnej réžií
Vytvorte ju. Môže ísť o čokoládové fondue, ktoré pripravíte skutočne jednoducho. Pridáte do čokolády kokos a máte super delikatesu ako dezert. Ideálne na Valentína, keďže fondue môže pri postupe romantickým večerom slúžiť aj na ozdobu nahých kriviek tela.

Bielkovinová večera
Romantická večera by mala byť dostatočne chutná, ale aj zaujímavá, aby nebola úplne všednou. Každá žena si však potrpí aj na štíhlu líniu a preto jej pripravte bielkovinovú večeru. Postup je jednoduchý. Stačí napríklad šalát s tuniakom, pridáte cottage cheese a máte skvelé a ľahké jedlo. Pridajte opečený bielkovinový chlieb a vybavené.

Kvety
Prísť domov s kyticou kvetou nie je nič nové, ale počas zákazu vychádzania to nie je také jednoduché. Stavte na donášku. Nemusíte vychádzať z domu a zrazu má vaša partnerka zreničky doširoka, pretože jej doručili kyticu od jej lásky. Takéto prekvapenie, s ktorým neotvoríte dvere vy, ale príde nečakane, už nejednej žene vohnalo do očí aj slzy dojatia.

Niečo dvojité
Namyslíme kopčeky zmrzliny, ale náramok, retiazku alebo tričko, ktoré budete nosiť obaja. Ak nezoženiete predmety, ktoré sa k sebe hodia párovo, nevadí, objednajte si niečo unisex, ale rovnaké pre vás aj pre ňu. Prečo je to romantické? Nielenže budete mať rovnakú ozdobu, tričko na beh alebo po byte, zároveň jej tým dáte na známosť, že poznáte rozmer jej zápästia alebo veľkosť trička. Mnoho mužov to o frajerke nevie. Blysnete sa v jej očiach.