Čo vašu partnerku vzrušuje?

Rozhovor môže byť brutálne skvelou predohrou. Netrápte si hlavu, ak nemusíte. Spýtajte sa jednoducho partnerky na to, čo ju vzrušuje. Pokojne sa o tom môžete porozprávať úplne otvorene. Už len to bude vzrušujúce a neskôr si môžete vyskúšať aj patričné prevedenie.

Pustite si muziku

Hudba mení našu náladu aj vzrušenie. Aj bežná predohra plná obvyklých dotykov s neobvyklou hudbou vie byť úplne iným zážitkom. Vyskúšajte obľúbené piesne, ktoré dodajú predohre energiu. Za zmienku stoja aj pomalšie rytmy. Prípadne skúste nežnosti pri tvrdej muzike a zrazu budete mať aj vy chuť pritvrdiť, čo rozhodne nie je zlé, ale inovatívne, pikantno – vhodné.


Nová žena v posteli: Použiť techniky od bývalej, alebo skúsiť niečo nové?

Vyskúšajte mapovanie tela 

Preskúmajte sa navzájom. Dotýkajte sa prstami rôznych bodov na partnerkinom tele. Zmapujte ju celú. Od hlavy po päty a to doslovne. Zastavte sa na rôznych miestach jej tela. Skúste škrabkanie, masáž, tlak, hladkanie, šteklenie. Uvidíte, koľko zaujímavých miest, ktoré ju vzrušia, spoločne objavíte. Je to príjemná, dlhá a poznávacia predohra.

Spoločná vlhkosť

Mnohé ženy nedajú dopustiť na vaňu ako prostriedok predohry. Žene robí dobre, aj keď v nej skončí oblečená. Naopak, vlhké tričko niečo naznačuje, odhaľuje a iné ukáže. Skúste takúto zmenu. Rovnako tak spoločné umývanie, holenie, či natieranie telovým mliekom je možné poňať ako skvelú formu netradičnej predohry.

Zapojte viac zmyslov

Navzájom sa kŕmte kúskami ovocia, čokoládou, niečím sladkým, či slaným. Môžete sa dívať do očí, olizovať si prsty alebo položiť jedlo na iné časti tela, aby ste ho z nich mohli vychutnávať.  Odborník na sexuálne hry Kenneth Play označuje takéto zvládnutie predohry ako veľmi efektné. Pretože v tomto prípade vzrušenie podporujú aj centrá slasti, ktoré sa k intímnemu dráždeniu Pridajú. Výsledkom je tak krásny pocit nehy, nabudenosti a sexuálneho drajvu, ktorý sa prejaví aj na uspokojivom sexe.