Netreba však zúfať, slobodné sa presídlili do online sveta, kde ich zaujme ten pravý muž, čo má profil, na ktorý sa rozhodnú odpovedať.

Práve teraz máte šancu
Príležitosť, ktorá sa tak často nevidí sa už možno nebude ani ľahko opakovať. Práve ste dostali šancu zbaliť ženu svojho života a nemusíte ju hľadať po baroch, horách, knižniciach galériách. Ale počkáte si na ňu pekne doma. Jediné čo potrebujete je pripojenie k internetu a profil na zoznamke vystavený tak, že vám neodolá a sama napíše. Alebo minimálne pekne odpíše, ak ju oslovíte.

Nepíšte o tom, koho hľadáte
Veľmi častá chyba mužov na zoznamkách je, že opíšu do najmenšej podrobnosti ženu, ktorú hľadajú. Ak si taká aj číta uvedené riadky, nechce kúpiť mačku vo vreci. Nepíšte o tom, koho hľadáte, ale napíšte, kým ste vy. Ide o opačný postup ako pri živom rande, keď sa treba zaujímať hlavne o partnerku. Na zoznamke sa prezentuje vy. S vašimi túžbami, životnou filozofiu, tým, čo máte radi, čo by ste chceli v živote robiť. Uvidíte, že kočka, s ktorou to zarezonuje sa nájde.

Fotky
Dávajte si také, ktoré sú zo života. Nie, ani do zaheslovaného albumu nepatria fotky intímnych partií. Muži síce radi nahliadnu ženám do privátnej zóny, ale verte, že ženy práve tento druh fotiek zaujíma najmenej. Ideálne sú fotky z ciest, z bežného života, také, ktoré dokladujú, o čom píšete v profile.

Vyzvite k akcii
Veľmi dôležité je do profilu zakomponovať aj otázky. Napríklad po predstavení vašich záľub, pripojte aj nevinnú otázku: „Ktorá by sa pridala?“ Alebo niečo v podobnom duchu. Hodíte tak do internetového sveta návnadu, na ktorú môžete chytiť kamošku na uvedené aktivity, ale nakoniec aj partnerku do života.