MENU
Menu

Sex a flirt Super polohy pre hlasnejší sex: Zamilujete si ich vy i partnerka

Chcete, aby partnerka pridala pri sexe volume? Túžite ráno chcete stretnúť suseda, ktorý bude bledý závisťou, alebo vás to vzrušuje? Nech už máte dôvod k hlasnejšiemu sexu akýkoľvek, nebude to zadarmo. Partnerka bude vzdychať blahom v závislosti od pôžitku a polohy. Preto vám dnes predstavíme také, kde zapoja hlasivky aj ženy, ktorým sa inak hovorí „ryby".

Super polohy pre hlasnejší sex: Zamilujete si ich vy i partnerka

Naštartujte ju

Žena je pohlavie, ktoré potrebuje k istým veciam, hlavne v oblasti sexu, trochu nakopnúť. Ak to spravíte hneď v úvode a naučíte partnerku pri predohre hovoriť, neostane ticho ani počas aktu súlože. Preto je vhodné, ak sa začnete pri sexe rozprávať. Dosiahnete to tak, že si ľahnete na chrbát, partnerku si pritúľte, aby bola k vám na boku.

Ako byť majstrom sexu postojačky? S radami odborníkov jednoducho

Jednu nohu nech si dá na vás do blízkosti penisu. Tým budete stimulovaný vy a môžete sa rukami venovať jej oblasti ohanbia aj poprsia. Začnite sa rozprávať. Šepkať, hovoriť, rozprávať o túžbach. Nežne, perverzne, eroticky, ako vám je pochuti. Verte či nie, ak zatlačíte na dobré miesta, reč bude popretkávaná vzdychmi.

Neuveriteľné fakty o ženskom orgazme. Čo v skutočnosti prežívajú?

Posaďte ju na trón
Ženy si najlepšie užijú divoký sex, ak začnú poriadne jazdiť. V praxi to znamená, že je najlepšie ak si ju posadíte do lona a stimulujete ju dotykmi, prípadne vlastnými vzdychmi, a ona sa do vás aj rozkoše oprie. V tejto polohe ženy stonajú najviac a najhlasnejšie, pretože zo seba dostávajú všetko a poriadne sa aj namáhajú. Ak sa odvážite prstami stimulovať aj konečník, bude spievať ako operná diva.

Odzadu
Polohu milujú muži jaj ženy. Je živočíšna a ide poriadne hlboko. To ženy skutočne dostane na prah besnenia. A nezabudnite. Aj ony rady počujú mužské vzdychy. Presne toto je tá poloha, keď sa môžete naplno odviazať. A odviaže sa aj žena.

Sex nie je len o potešení: Čo stojí za rozkošou z hľadiska evolúcie

Malý trik
Ak chcete pridať viac hlasu, je malým, ale spoľahlivým tikom použiť pri sexe hudbu, ktorá obsahuje vzdychanie. Je to ako zívanie, každý sa tak trochu nakazí. Keď žena bude počuť stony, dopne jej, že nemá zaostávať. Nemusí to byť porno. Práve naopak. Stará dobrá klasika od Samanthy Fox v podobe hitu Touch Me funguje znamenite.

DISKUSIA
24.8. 2019 22:00
Diskusia