Nejde len o zmenu uhla pohľadu. Iný prístup ku genitáliám sľubuje aj iné pocity. Takže poďte so 69 spraviť pár bonusových čísel.

Reverzná poloha
Klasická 69 vychádza z modelu, že muž leží na chrbte a má pred sebou naservírované otvory partnerky, zatiaľ čo ona sa venuje vášmu prirodzeniu. Zaujímavou variáciou je, keď si ju vy položíte na posteľ a skloníte hlavu k jej lonu. Zatiaľ, čo váš penis bude do jej úst vnikať zhora. Zaujímavý pocit, pretože sa dostanete hlbšie, ako by si vás milenka pustila pri klasike. Ale pozor. Ak chcete túto pozíciu aplikovať do milostnej praxe, radšej si dopredu overte, či partnerka ovláda techniku hlbokého hrdla. V opačnom prípade to nemusí dopadnúť úplne šťastne.

Pohodlná
Poloha 69 je poloha náročná. Pochopíte to, ak sa jej budete venovať dostatočne dlho, aby prišlo u oboch partnerov k vyvrcholeniu. Nie je síce tak náročná ako plank, ale niečo z neho obnáša. Preto ak nemáte práve najlepšiu kondíciu, radšej to dajte na pohoďáka. To znamená na boku. Stačí, že partnerka zohne jednu nohu v kolene a vy už máte prístup priamo k jej vagíne. Vy si môžete tiež pohodlne ležať a jej ústa a jazyk budú pracovať.

Vášnivá
Túto variáciu mnoho mužov považuje za super sexy. Prečo? Pretože je fakt dokonalá. Vy sedíte na posteli opretý chrtom o čelo postele a partnerka sa postaví pred vás zadočkom. Zohne sa hlavou k vášmu penisu a vy tak máte pred ústami rovno jej otvory lásky. Pritom môžete hľadieť jej nohy a vidíte prsia. Je to všetko, čo chlap môže v tejto pozícii zažiť, vidieť a čoho sa dotýkať.

Trojka
Ani vášnivá variácia nie je tak dobrá ako 69 v trojici. Ležíte na boku, ako v pohodlnej pozícii, máte ústa v lone partnerky, ale váš penis nie je v jej ústach, ale v lone inej ženy Ktorá sa zasa venuje vám. Takto môžete poradie obmieňať podľa ľubovôle. A ak sa už niekedy stretnete traja v posteli, na túto polohu určite nezabudnite. Zapíše sa vám hlboko do spomienok rozkoší.