MENU
Menu

Sex a flirt Súkromný gangbang: Na čo sa pripraviť, a na čo nezabudnúť?

Skupinový sex, v ktorom muži hrajú presilovku, je veľmi lákavá kapitola sexuálnych skúseností. Tento počin vyzerá lákavo na videu a pre niektorých mužov sa zdá byť extrémne vzrušujúci. No aká je skutočná pravda o čakaní na ženské lono v rade holých chlapov? Nebýva až tak ružová ako predstavy.

Súkromný gangbang: Na čo sa pripraviť, a na čo nezabudnúť?
Ženy bažia po skupine
Všetky reči o tom, ako ženám stačí na manželstvo jeden jediný partner, popiera štúdia z roku 2014, ktorú uskutočnili výskumníci z University of Montreal. Zistili, že 28 percent opýtaných žien fantazírovalo o sexe s viac ako tromi mužmi. A to nie za celý život, ale naraz. V poriadnom gangbangu, aby si užili viac ako jedného milenca v rovnakom čase. Taká je pravda o ženách. Pri skupinovom sexe v podobe viacerých mužov na jednu ženu si tak prakticky neužívame len vlastnú slasť, ale plníme sny mnohým ženám.

Zaujímavé fakty o sexhračkách pre mužov: Nahradia ženy?

Nebude to len hetero záležitosť
Jedna žena a viac mužov. Niektorí si prišli iba užiť sex s povoľnou samičkou, ale mnoho mužov, ktorí budú stáť v rade na jej rozkrok, sa bude radiť k bisexuálom. Takže im bude robiť potešenie aj pohľad na váš týčiaci sa penis. Dokonca nie sú nezvyčajné ani návrhy na skrátenie si čakania nejakými hrami.

Masturbácia pred partnerkou. Intímne porno, ktoré sa oplatí

Nie je to príliš romantické
Ak ide o gangbang, tak nečakajte, že žena sa bude správať ako vaša frajerka. Ona si ide svoje a vy tiež. Ste dve telá a pritom akoby dva rozdielne svety. Nie je to romantické, skôr tvrdé a drsné súloženie. Ak ste teda sladký chlapec, gangbang vás nerozpáli.

Nemusíte sa dostať na rad
V čakacej listine sa síce dostanete až pred otvorené brány rozkoše, ale nemusíte mať ten správny kľúč. Rozumej, nemusí vám penis naskočiť na správnu tvrdosť. Dôvod? Stres, málo erotického vzrušenia zo strany partnerky a pachy mnohých spotených holých mužov aj pohľad na ich vztýčené nástroje skutočne môže byť pre mnohých mužov dosť nepríjemným zážitkom.

Odhalili svoje tajomstvá: Ako často majú manželské páry sex?

Chráňte sa
Za každú cenu. Nikdy nie bez prezervatívu. Dokonca je vhodné, ak si ho dáte aj pri orálnom sexe. Pretože aj ústa vedia byť nositeľom rôznorodých pohlavných ochorení vrátane syfilisu. A treba myslieť na to, že ste s babou, ktorá mala nie piatich chlapov za život, ale možno za hodinu. Takže svoje zdravie si naozaj chráňte.

DISKUSIA
24.3. 2019 18:00
Diskusia