Robiť striptérku nie je jednoduchá letná brigáda. Pritom najťažšie nie je predvádzať nahé tance pri tyči, ale odpovedať na želania zákazníkov. Striptérky v priznaniach na sociálnych sieťach odhaľujú jedna po druhej, čo od nich muži chcú a čo im teda ani za mak nie je príjemné.

Striptérky sa priznali, čo od nich zákazníci chcú
Pravé meno
Žiadna striptérka vám ho nepovie. S tým jednoducho musíte počítať. A vedia to aj muži, ktorí sa dookola pýtajú na skutočné mená. A preto majú dievčatá celý zoznam fejkových mien aj s priezviskami pre tých najdotieravejších hostí. Nikdy nehovoria svoje mená, pretože vedia, ako by ich muži začali často stalkovať cez sociálne siete, profily, známych. A striptérky naozaj nemajú potrebu, aby sa s nimi ich letná brigáda už navždy spájala.

Rizikové povolanie: Pozrite si, čo sa stalo striptérkam

Aspoň trochu orálu
Striptízový bar nie je erotický salón, ale pravda je taká, že baby, ktoré sa rady odhalia, majú k erotike bližšie ako iné. To však neznamená, že si chcú privyrobiť aj orálnym či iným druhom sexu. A navyše pravdepodobne nie s každým. Pritom žiadosť o sexuálne služby je najčastejšia a ženy uráža. Preto ak budete v rozhovore so striptérkou, šetrite si jazyk. Vaše žiadosti aj tak nebudú vypočuté.

5 vecí, ktoré ste nevedeli o striptérkach

Lanárenie na rande
Ak to nie je sex, tak je to obvykle túžba stretnúť sa mimo podniku, často aj na súkromnom striptíze u muža v spálni. Nie sú výnimočné ani ponuky na sobáš po dvoch pesničkách, ktoré odtancujú v nahote. Ale baby už dobre vedia, ako reagovať. Často zavolaním veľkých chlapov a to nie je naozaj príjemná spoločnosť na vyprevadenie z lokálu.

Foto-striptíz? Čo všetko ukázali kvôli umeniu?

Dátum najbližšieho vystúpenia
Toto je jedna z najčastejších a ako sa ženy priznávajú aj najmenej otravných otázok. Radi sa ich pýtajú, kedy vystupujú nabudúce, aby si opäť pozreli ich nahé telo. No a tomuto sa striptérka skutočne poteší. Pretože jej nielenže dáte najavo sympatie, ale nie ste dotieravý, viete čo sa patrí a nabudúce si s vami rada pohovorí pri poháriku. Pretože pre ňu ste jednoducho platiaci zákazník, z ktorého má svoje provízie pri každom jednom nápoji. Takže na túto ako je jednu z mála otázok dostanete od striptérky naozaj pravdivú odpoveď.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock