MENU
Menu

Sex a flirt Striptérky prezradili, čo si skutočne myslia o zákazníkoch. Budete prekvapení

Sú vždy usmiate, milé, prívetivé aj prítulné. Pochvália vám svaly aj keď sami viete, že pri vašich objemoch ide skôr o nadváhu. Zdvihnú vám ego aj penis. Ale ako to je v skutočnosti? Do ich myslí nevidíme, ale rad za radom sa popriznávali na Reddite.

Striptérky prezradili, čo si skutočne myslia o zákazníkoch. Budete prekvapení

Majú radi hráčov

Najradšej majú striptérky mužov, ktorí chápu, že striptízový klub nie je životný trenažér. Ide o hru. Preto hrajú oni a hrajú aj ženy. Všetci sa hrajú, smejú, život je pekný, hoci baby by si možno rady zarábali inak a vy by ste radšej pozerali na svoju frajerku. Ale skrátka, hra je hra. Ak začnete byť príliš vážny, baby baviť nebudete a urobia len to, za čo majú zaplatené.

Prvýkrát v strip klube? S nasledovným musíte počítať

Milý, alebo „prasa"
V princípe obaja dosiahnu svoje a striptérka im ukáže prsia aj niečo viac. Na oboch sa usmeje, ale myslí si svoje. Mužov, ktorí im dajú slušne peniaze, navyše ocenia aj milou myšlienkou. O tých, čo si myslia, že striptérka je ako úradníčka, ktorá je povinná im vyhovieť, aj keď oni ukazujú hrubú kožu, si myslia nelichotivé názvy. A prasa je stále to slušnejšie.

Je striptíz cez kameru neverou?

Len nie priatelia
Čo sa stane v striptízovom klube, to v striptízovom klube ostane. Chudák, zúfalec, dotieravý, nechutný, slizký, to je len pár prezývok, ktoré dostanú muži, ktorí sa snažia so striptérkami spriateliť. To, že si baba k vám sadne, s úsmevom vám kurizuje a ukáže prsia, ešte neznamená, že chce byť vašou dobrou kamarátkou, alebo nebodaj niečím viac. Najhoršie je, ak zabudnete, že všetko je len hra. Vtedy odídete z klubu s nepríjemnou nálepkou. A niekedy aj v sprievode vyhadzovača.

Hlupáci
Striptérky sú síce nahé, ale snažia sa dobre maskovať. Napriek tomu sa stane, najmä ak baba robí v meste, kde býva, že ju občas niekto spozná v civilnom živote. A vtedy ak prizná, že ju nevidí prvý raz, dostane skutočne nepríjemné ocenenie. Ktoré niekedy baba prezentuje aj verejne.

Spovede striptérov: takto prebiehajú ženské rozlúčky so slobodou

Dobrý parťák
Tak presne toto si myslia o mužoch, ktorí si radi pozrú striptíz a sú slušní a galantní, akoby sedeli s partnerkou na prvom rande. Ale keď skončí tanček, dopije sa drahý drink, tak odídu s úsmevom a za svojim životom alebo aj rodinami. Takých majú baby skutočne rady.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
1.9. 2019 15:00
Diskusia