MENU
Menu

Sex a flirt Správa, ktorá mužov nepoteší: Poloha na psíka je najnebezpečnejšia

Zrejme dlho by ste hľadali muža, ktorý nemá rád polohu odzadu. Na psíka - ako to možno nazvať - je topkou v milostnom výbere, lebo ponúka nielen luxusný výhľad, ale hlavne prienik. Lenže nič nie je dokonalé.

Správa, ktorá mužov nepoteší: Poloha na psíka je najnebezpečnejšia

Ako sa ukázalo v zahraničnom prieskume, práve toto polohovanie partnerov je najväčším rizikom pre muža. Ten je vzadu, kľačí na kolenách a dominuje v pohyboch. Jeho úloha pri vybranej posteľovej aktivite je jasná, ale ak dôjde k nečakanému pohybu, môže byť zle. Práve psíčkovská poloha je najčastejšou príčinou zlomeného penisu.

Ako byť majstrom sexu postojačky? S radami odborníkov jednoducho

Milovanie zozadu môže až za 41 percent všetkých týchto nepekných úrazov. Žiadna iná poloha nemá takéto vysoké riziko. Ak ste to tipovali skôr na štýl "žena hore", neuhádli ste. Táto pozícia je v prípadne mužskej najcitlivejšej zlomeniny až na treťom mieste, pričom v percentách ďaleko zaostáva za "psíkom".

Super polohy pre tých, čo sa radi pozerajú

Prekvapiť ešte môže, že polohou, ktorá sa v prípade rizika mužského úrazu dostala na druhé miesto, je praobyčajný misionár. Nie že by ho ľudia nevedeli vykonávať, ale vymýšľajú pri ňom niekedy až krkolomné vylepšenia. A tak sa z neho stáva potenciálne riziková pozícia, hoci v pôvodnej verzii má od toho ďaleko.

Aké baby sa hodia na obľúbené sexuálne polohy? Prezradíme vám to

V posteli teda opatrne, nakoľko chvíľa nekontrolovanej zábavy môže naozaj zabolieť. Samozrejme, od psíka, misionára či kovbojky vás odrádzať nejdeme - to by sme vám neurobili - ale pri prudkých pohyboch si dávajte pozor. Vášeň je skvelá, ale nemusí vás dostať až do nemocnice.

DISKUSIA
6.9. 2019 19:00
Diskusia