Sexuálna poloha, ktorá v sebe spája zmyslové pôžitky, učenie tantry, dlhú históriu aj mystické zážitky. A pritom neuberá čaro ani na bezuzdnom sexovaní.

Prístup k celému telu
Každá sexuálna pozícia má svoje plusy a mínusy. Obvykle si ich vyberáme podľa toho, či máme chuť pozerať partnerke do tváre, na zadoček, prípadne na hojdajúce sa prsia v rytme jej vzdychov. Pozícia lotosu je jedna z najkrajších, pretože partneri majú navzájom prístup k celému ich telu. Už si teda nemusíte voliť medzi dotykmi na prsiach a zadku, môžete mať všetko. A pritom si hľadieť romanticky do očí.

Poctivý kúsok tantry
Ak je partnerka na budhizmus, jogu, tantru a iné východné špecialitky, tak lotos ju bude baviť zo všetkého najviac. Poloha vychádza z tantrickej praxe, pri ktorej sa spájajú telá milencov nielen na telesnej úrovni pohlavím, ale aj na tej duševnej pomocou zraku. Ak jej to takto pekne vysvetlíte, nie je možné, aby dnes večer držala nohy pri sebe.

Ako na lotos?
Toľko chválospevov na jednu pozíciu a pritom na jej prevedenie nepotrebujete ani príliš veľkú fyzickú zdatnosť alebo hodiny čítania Kamasútry. Sadnete si na posteľ alebo pokojne aj na zem s prekríženými nohami. Povedzme, že do tureckého sedu, alebo ich pokrčíte a položíte na zem. Partnerka si sadne na vaše lono a objíme vás stehnami. Pritom vás objíme okolo krku a vy ju môžete rovnako objať. Následne si už len vzájomnými pohybmi panvy spravíte krásne intímne chvíle.

Obohatenia
Každá základná poloha má aj niekoľko obohatení. Lotos nie je výnimka. Namiesto objímania môžete skĺznuť partnerke prstami aj do rozkroku. Tým jej krásne môžete vydráždiť klitoris až do mokrého orgazmu. Pritom stále môžete pozorovať výraz jej tváre, pohladiť alebo priamo ochutnať jej bradavky. Je to krásna pozícia, v ktorej si užijete zaručene krajšie chvíle, ako keď partnerku dáte iba na lopatky.