Spoločná prechádzka

Je absolútnym lídrom v spúšťaní žiadostivosti. Poviete si, že ide len o prechádzku, ale nie je to celkom tak. Obyčajná chôdza pôsobí nesmierne stimulačne na sexuálnu túžbu. Pôsobí na ženské telo vo viacerých rovinách. Podľa výskumov prechádzka, ktorá trvá minimálne pol hodinu znižuje napätie, stres a pomáha prekonať depresiu. Vaša polovička sa preto začne cítiť lepšie a uvoľnenejšie. Zároveň sa ukážete ako chlap, ktorý ju na prechádzke sprevádza a preto je pre ňu skvelým partnerom. Ak ju zároveň budete držať za ruku, ukážete sa ako romantik. A ona sa sama navnadí, že chce s vami niečo viac.

Spoločné upratovanie

Ženy milujú poriadok omnoho viac ako muži. Netreba na to výskumy, stačí sa pozrieť do dievčenskej a chlapčenskej izby. Preto je pre nich priam balzamom na dušu, ak sa s nimi pustíte do upratovania a dokonca aj sami upratovanie iniciujete. Navyše čím viac rúk, tým rýchlejšie budete mať upratané a menej budete vyčerpaní. To priam dáva ženám nohy od seba.

Varenie večere

Ženy milujú mužov, ktorí sa vedia postarať o ich telesné potreby. Jedlo je omnoho väčšou prioritou ako sex. Výskumy dokázali, že to platí aj v zvieracej ríši. Samičky, ktoré nemali vhodné životné podmienky sa odmietali páriť. Navarte žene večeru, postarajte sa o jej príjemne naplnený žalúdok a ona zrazu bude mať pocit, že má chuť aj na vás. Ani nebude vedieť prečo, ale vy poznáte odpoveď. Ozvala sa v nej evolúcia.

Umelecká činnosť

V princípe je jedno, či sa spolu dáte do výzdoby kraslíc, alebo maľovania obrazov, prípadne skrášľovania terasy. Akokoľvek kreatívne strávený čas ženu pohladí na duši, uvoľní a inšpiruje k tomu, aby sa vám oddala. Tvorivosť prebúdza túžbu a vášeň. Vyskúšajte to.

Beh

Jedna z mála športových činností, ktorá sa dá robiť počas pandémie. Pritom ju môžete „zneužiť“ nielen na budovanie kondičky, ale aj zvýšenie sexuálnej aktivity. Beh vyplavuje endorfíny, znižuje stres, uvoľňuje svaly okolo panvy. Preto sú bežkyne viac naklonené sexu a majú častejšie orgazmy. Navyše spolu s kilometrami behu sa jej zmení postava na lepšiu a ona bude so sebou viac spokojná. To tiež prináša posteľné benefity.