MENU
Menu
Masturbácia.

Sex a flirt Spoločná masturbácia je niekedy lepšia ako sex. Skúste!

Masturbácii ste sa možno až do dnešného dňa oddávali tajne a ticho za zatvorenými dverami. Nie je to práve činnosť, s ktorou sa treba chváliť verejne, ale pred partnerkou ju skrývať netreba. Navyše ak je spoločná masturbácia jedna veľmi príjemná a zaujímavá sexuálna praktika.

Robí to každý
Rozhodne sa netreba hrať na to, že vy alebo vaša partnerka ste si nesiahli do rozkroku s cieľom potešiť samých seba. Preto nepôjde o nič, čo by ste ju museli učiť, alebo na niečo nebodaj nahovárať. Robí to ona aj vy, akurát potrebujete stratiť hanbu a zladiť časy. Pre niekoho je však táto činnosť výsostne intímna a tak sa môže zdráhať ju predviesť aj pred milovaným človekom. Chyba. Práve v tej intimite nahryznete obrovskú porciu vzrušenia.

Najprv spoločne
Ak nemáte v sebe značnú dávku exhibicionizmu, môže byť pre vás s partnerkou trochu podozrivé predvádzať sa pri dráždení. Preto začnite spolu. Počas predohry skúste stimulovať najprv jeden druhého. Uvoľníte sa, nebudete mať pocit, že ste pozorovaní a potom môžete prejsť aj do autostimulácie. Prípadne viesť partnerke ruku, aby vám to robila tak, ako chcete a prijať aj tú jej.

Bezpečná cesta k rozkoši
Na spoločnej masturbácii je sexy to, že vám bude skvele, uvoľníte napätie a oddávať sa jej môžete aj vtedy, ak ste práve zabudli prezervatívy. Nehrozia žiadne následky a dokonca aj v prípravnej fáze na vzťah je táto technika vcelku praktická. Baba po nej stále ostane panna.

Doplnkové vzrušenie
Stojí za to prekonať ostych. Pretože to nebude len pekný pohľad. Mnoho párov nakoniec priznalo, že upokojovať sa pred partnerom im dokonca prinášalo nepoznané vzrušenie. Ktovie, aj vy možno objavíte v sebe vášeň pre intímne predstavenia.

Autoerotika za príplatok
Ženy vedia, čo robí s mužom, ak sa na ne môžeme pozerať v intímnej chvíli. Preto ak si pozriete cenníky žien, ktoré svoje telo dávajú k rozkoši za peniaze, položku autoerotika nájdete niekde ako príplatkovú, alebo v štandardnej cene stretnutia, ktoré však vôbec nie je lacné. Áno, autoerotika je skutočne trendy. Pretože pri nej prakticky vidíte to, čo v pornofilmoch, akurát naživo. A zážitok? Niečo podobné, ako keď si Ligu majstrov pozriete doma v televízii, a keď budete držať palce svojmu tímu priamo na štadióne.