Pozor na podprsenku

Pre muža je rozopínanie ženskej podprsenky vždy výzvou. A nie vždy sa to skončí odhalenými prsiami. Britský chirurg ruky prijal 27-ročného pacienta so zlomeným prostredníkom. Ako k nemu prišiel? Nepoddajnou podprsenkou. Muž priznal, že v opileckom opare mal problémy s otvorením háčikov na jej podprsenke. Jeho prostredník sa zachytil medzi ramienkami podprsenky a keď sa žena otočila, vykrútila a zlomila mužovi prst.  

Pád pri sexe zo strechy

Brent Tyler a Chelsea Tumblestonová boli vysokoškolskí milenci na univerzite v Južnej Karolíne. V roku 2007 však našiel taxikár v ranných hodinách na ulici ich nahé mŕtve telá. Čo sa vlastne stalo? Neboli to novodobí Rómeo a Júlia, ale len bežní hazardéri. Tyler a Tumblestonová vyliezli na strechu budovy, aby si užili zakázaný sex. Nanešťastie si vybrali zlé miesto. Strecha v tvare pyramídy bola strmo naklonená a klzká od nedávneho dažďa. Počas milovania sa dvojica náhle zosunula zo strechy. Padala viac ako 50 metrov.

Pozor na silné orgazmy

Iba 29-ročný Brit mal podľa slov lekárov intenzívny pohlavný styk a zažil mimoriadne masívny orgazmus. To by bolo skvelé, keby sa nezobudil ráno s tým, že nevidí na ľavé oko. Prišiel k lekárovi a tam mu povedali, že ten orgazmus bol silnejší, ako telo znieslo. Orgazmus mu skutočne vybil poistky a tento tlak roztrhol cievu a následné krvácanie zničilo oko.

Šok namiesto romantiky

V roku 2014 bol taliansky pár na dovolenke na pláži v Porto San Giorgio v strednom Taliansku. Romantické stredomorské prostredie ich dostalo do nálady, a tak sa vydali do mora na malé tajné šantenie. Avšak mužov penis beznádejne uviazol vo vagíne jeho partnerky. Jednoducho sa v nej zasekol. V panike sa dvojici podarilo upútať pozornosť okoloidúcej ženy, ktorá privolala lekára. Žiaľ, zdravotník nedokázal pár oddeliť na mieste a museli ísť do nemocnice, kde im lekári nakoniec pomohli. Bolo to spôsobené tým, že sa ženské panvové svaly po orgazme neuvoľnia a uväznia penis vo vnútri. A práve to spôsobila kombinácia adrenalínu a morskej vody.

Dve ženy a dosť

Kto by nechcel mať dve ženy naraz? Pre 29-ročného Rusa to bol v roku 2009 splnený sen. Avšak dve atraktívne ženy stáli mechanika Sergeja Tuganova nielen tisíce rubľov, ale aj život. Plánoval mať sex s nimi 12 hodín v kuse. Chápal, že to nezvládne prirodzene. Predávkoval sa Via