Mnoho mužov o nej sníva v rôznych scenároch, ktoré im servíruje ich vlastné podvedomie. Poďme sa na zmysel týchto snov pozrieť bližšie.

Žiadna veštenie z gule

Sny dodnes nie sú úplne vysvetleným fenoménom. Vďaka skúmaniu snov sa však dostávame k tomu, že ich nevnímame už len ako spestrenie osemhodinového spánku, ale aj ako komunikáciu s našim podvedomím. Lauri Loewenbergová je certifikovaná analytička snov, ktorá skúmala viac ako 75-tisíc snov od ľudí z celého sveta. Hlavnou témou bola bývalá frajerka. Na základe vlastného prieskumu tak priniesla vysvetlenia, čo najčastejšie sny s našimi ex znamenajú.

Vlámali ste sa jej do domu

Nuž, tieto sny vás môžu prenasledovať, ak nemáte zodpovedané všetky otázky o rozpade vášho vzťahu. Dom bývalej podľa Loewenbergovej predstavuje jej tajné zákutia psychiky, kam sa chcete dostať a pochopiť ju. Jej konanie, slová a možno aj to, prečo už nie ste spolu. Niekedy by bolo rozumnejšie sa len stretnúť a porozprávať, pretože podobné sny vás inak môžu trápiť dosť dlho.

Pohreb bývalého

Alebo jeho smrť. Nič príjemné a možno sa zobudíte so spoteným chrbtom. Loewenbergová však upozorňuje, že nejde o zlý sen a vonkoncom to nenaznačuje, že vaše podvedomie praje niekomu smrť. Naopak, už ste za ňu zabuchli dvere a nebude vás trápiť ani to, s kým aktuálne zdieľa svoj život. Ideálny čas vymazať si ju na Facebooku z priateľov.

Sen o prvej láske

Prvá láska je málokedy aj poslednou, no môžeme o nej dlho snívať. Pre váš mozog to znamená zdroj spomienok na tie krásne chvíle, keď ste zažívali okamihy nadšenia, slasti, potešenia, zamilovanosti a ochutnávali nový stav v živote. Nuž, je na čase, aby ste trochu pohli so životnou rutinou. Veď hádam nechcete už len snívať o bývalkách.

Podvádzate ju

Tento sen nie je o nejakom zvrátenom zmysle pre chuť zblížiť sa s bývalou aj súčasnou priateľkou. Naopak, Loewenbergová hovorí, že odkazuje skôr na hnev, ktorý máte voči predchádzajúcej láske. Skúste jej odpustiť a nemusíte mať sny plné strachu z odhalenia.

Sex s bývalkou

Veľmi častý sen, ktorý podľa Loewenbergovej hovorí jednoznačne. Mozog zabúda na to zlé a rád si pripomenie to dobré. No a dobrý sex nie je nikdy zlý ani v snoch. Na druhej strane to neznamená, že túžite vyslovene po návrate medzi nohy, od ktorých ste už odišli. Možno len o trochu väčšom vzrušení vo vašom súčasnom vzťahu.