MENU
Menu

Sex a flirt Snctm: Skratka, ktorá zaručí sex s celebritou. Prijmete pozvanie?

Scenár je aj ako z filmu Spaľujúca vášeň, akurát herci sú skutoční. Nie je nič nezvyčajné stretnúť osobnosti typu Toma Cruisa a Nicole Kidman v sexi negližé, s maskou, zahalených len fetišistickým kostýmom. A vy zrazu zisťujete, že ste si zabezpečili za mastný lístok sedenie v prvom rade. A nie len to. Ide o 3D zážitok a stávate sa súčasťou deja naživo. O tom je klub Snctm.

Snctm: Skratka, ktorá zaručí sex s celebritou. Prijmete pozvanie?
Sen každého chlapa je tu
Muži v smokingoch, ženy v trblietavých podprsenkách a v mini nohavičkách (alebo bez nich), len v podväzkoch a na vysokých podpätkoch. Ženské osadenstvo tu prevyšuje mužov, aby nikto neostal sám na toalete len s predstavami a vlastnou rukou.

Bohemian Grove: tajný klub, v ktorom sa schádzajú mocní tohto sveta

Zosobnený sen každého chlapa, ktorý má svoje snové centrum v Los Angeles, ale párty sú po celom svete. Má to len dve negatíva. Členom nie je ľahké sa stať a stojí to viac, ako má bežný človek nasporené za celý život.

Snctm: Skratka, ktorá zaručí sex s celebritou. Prijmete pozvanie?
Klub, o ktorom sa nehovorí
Aspoň nie v slušnej spoločnosti a verejne. Zakladateľ klubu Damon Lawner sa netají tým, že ho inšpirovala k založeniu rovnaká kniha Traumnovelle ako režiséra zmieneného filmu Spaľujúca vášeň. Už tušil, že by o neviazané sexvečierky v anonymite masiek mohol byť záujem. A je. Obrovský. Dopyt prekračuje možnosti klubu. Pritom poplatok za jeden sex večierok je tisíc dolárov a musíte byť členom.

Piatok večer v klube? 9 dôvodov, prečo si to radšej rozmyslíte

To znamená, že platiť členské desaťtisíc dolárov ročne, alebo 75-tisíc dolárov jednorazovo za kartičku doživotného člena. Ženy samozrejme majú vstup bezplatný. O členstvo môžete požiadať aj vy, ale prijatie rozhodne nie je podmienené len schopnosťou zaplatiť peniaze. Musíte byť súčasť smotánky.

Snctm: Skratka, ktorá zaručí sex s celebritou. Prijmete pozvanie?
Klub vyvolených
O členoch klubu nikto nevie. Predpísané sú masky, kostýmy, podľa vagíny a penisu sa celebrity ani vysoko postavení ľudia spoznať nedokážu. Damon je jediný, kto vie o návštevníkoch klubu.

FOTO: Pop Porn Party: moskovský flám plný sexu, nahoty a orgií (18+)

Vie, že má medzi svojimi lekárov, právnikov, politikov aj filmové hviezdy. Klub Snctm už prerástol USA a dnes je doma aj v Rusku. Boháči potrebujú sex ako stimuláciu k výkonom. Hoci je to iná krajina, náplň je rovnaká. Vznikajú aj odnože s inými názvami a rovnakým poslaním. Konkurencia rastie, no stále nedokáže uhasiť dopyt.

Diablove deti
Obrovské luxusné vily a kaštiele sa premenia na posvätné priestory sexu. Od miestností na skupinový sex cez cely na BDSM až po haly so živou hudbou a vzájomné obdivovanie tiel tu nájdete všetko. Áno, aj sexuálne rituály, ale obsah stretnutí je tajný. Niektorí im hovoria novodobí satanisti spriahnutí sexom, iní ich vnímajú ako kult prírodnej vášne a pohanstva. No ako hovorí Damon Lawner, o jeho klube sa písať nedá. Je potrebné ho zažiť.

DISKUSIA
26.7. 2018 15:00
Diskusia