Vychutnajte si zážitok aj pohľad
Sexuálne pozície nie sú len o tom, aby ste si čo najrýchlejšie urobili čo najlepšie. Je to aj o dotykoch, pohľadoch, celkovom vzrušení. Pri klasickom sexe tomu väčšina partnerov aj rozumie, tak prečo sa ukracovať o toto potešenie pri sexe análnom? Využiť pri ňom môžete známe aj menej známe pozície. A nezabudnite: lubrikant je váš priateľ.

Zverokruh
Skvelá pozícia, ktorá je prakticky tak intímna ako misionárska poloha. Pritom nie je ani zložitá. Vy sedíte na stoličke alebo posteli, partnerka sa k vám spredu pritúli a dosadne. Na rozdiel od klasickej pozície však posunie panvu mierne dopredu a šup. Vlastnou váhou klesne na váš stoporený penis zadočkom. Vy si potom už len užívate jej pevné zovretie.

Kapitán
Poloha, ktorá naznačuje, kto je pánom situácie. Partnerka leží, vy jej uchopíte nohy okolo členkov, zdvihnete do véčka a namierite si to smerom k zadočku. Veľkou pomocou je, ak má pod kostrčou vyšší vankúšik. Vtedy sa vám do jej „zakázanej komnaty“ bude vstupovať o niečo ľahšie. Navyše ako máte v rukách jej nohy, jemnými pohybmi zo strany na stranu budete regulovať aj smerovanie konečníka. Užijete si to famózne. A rovnako aj ona.

Crème Brûlée
Pozícia odvodená od lyžičky pri klasickom sexe. Je to asi najjednoduchšia pozícia po klasike odzadu. Partnerka leží na boku a vy sa k nej prikradnete zozadu. Poláskate jej prsia rukami, krk perami a análny otvor lubrikačným gélom. Ani sa nenazdá a už bude stonať od análnej rozkoše. V tejto pozícii vie mnoho žien prežiť aj análny orgazmus, pretože poloha umožňuje dráždiť cez konečník aj citlivé body vo vagíne. O to je potom takýto zážitok krajší.

Šťastné dieťa
Poloha rozhodne nie je pre deti, ale vychádza z obrátenej pozície dieťaťa v joge. Partnerka si ľahne na chrbát a pritiahne si nohy k bruchu. Môže si ich pokojne chytiť aj rukami. A vy máte dokonalý výhľad. Na jej telo, prsia, nohy, ale samozrejme aj dva milostné otvory. Pozíciu môžete použiť na klasiku a potom presedlať o komôrku nižšie. Uvidíte, ako šťastne sa budete nakoniec cítiť obaja.