MENU
Menu

Sex a flirt Škodoradosť je najväčšia radosť. Pozrite sa, čo sa iným stalo pri sexe

Sex je jedna z činností, kde sa aj inak bežné situácie stávajú vtipnými. Veď uznajte. Koľkokrát denne si odpustíte trochu pary cez zadok. No pri sexe je to hneď humoreska na celý život. A to ešte neviete, aké situácie pri súloži sa stali tým druhým. Pripravte si bránice na priadnu dávku škodoradosti.

Škodoradosť je najväčšia radosť. Pozrite sa, čo sa iným stalo pri sexe

Výbuchy smiechu pri „špinavom" sexe

Dnes už chce tvrdší sex skúšať kadekto. Aj páry, ktoré s podobnými záležitosťami nemajú ani štipku skúsenosti a navyše na seba v postavení drsných nie sú zvyknutí ani v reálnom živote. V posteli to skúsia len tak bez prípravy. Vyslovenie vulgárnych slov, či rajcovných nadávok z úst sladkej blondínky znie často ako dobrý vtip, z ktorého chytíte záchvat smiechu a stratíte erekciu. A toto nie je rozprávka, ale skúsenosť mnohých párov, ktoré to chceli skúsiť z mosta do prosta.

Trapasy amerických prezidentov: Ako Bush ovracal japonského premiéra

Kŕče
Orgazmy, ale aj poriadne silné svalové kontrakcie, či pravidelné a dlho opakované pohyby môžu vyústiť do kŕčov. Na tie sú náchylnejšie hlavne ženy. Potom sa tak často začnú na posteli mykať ako ryby na suchu. Pritom nestonajú blahom, ale kričia, au, au, au. Toto sa stane aj najlepším milencom a jediné riešenie je zasmiať sa.

Občas sa to stane každému: Čo s prdmi pri sexe?

Seknutie
Nemá ďaleko od kŕčov, ale zatiaľ čo kŕč sa môže objaviť aj pri trochu prudšom misionárovi, seknutia sú príznačné pre ľudí, ktorí rovno z kancelárskej stoličky preskočia na tantru a Kámasútru. Niektoré polohy môžu byť náročnejšie ako vyzerajú. A nie je nič vtipnejšie, ako keď vás sekne uprostred najlepšieho.

Zlomený nábytok
Ide často o príhody z dovoleniek, kde postele nepredstavujú ukážku kvality. Preto mnoho párov, ktoré začali s bujarou oslavou ich lásky, zrazu rozlámali rošty, nôžky na posteli a skončili namiesto vrcholu úplne dole na zemi a v záchvatoch smiechu. V anonymných priznaniach sa nájdu aj vtipné príhody o tom, ako nikto z partnerov spadol z postele priamo počas súlože. Len si to predstavte, prirážate, prirážate, až sa vám partnera spadne z postele.

Prvá pomoc, keď sa vám postaví v nevhodnej chvíli

Ach tie plyny
Grgnutia a prejavy plynatosti sú pomerne bežnou súčasťou intímnych aktivít. A praktická každá dvojica si už zažila tieto vtipné momenty. Pre väčšinu to však nie je koniec milostnej aktivity, len pousmiatie. Skrátka ani sex netreba brať tak vážne, skôr si ho užiť aj keď s vtipom a do sýtosti sa zasmiať na tých druhých.

DISKUSIA
21.8. 2019 22:00
Diskusia