MENU
Menu

Sex a flirt Single na leto: Základná príručka prežitia

Ešte pár týždňov a Slnko nás vyzlečie do plaviek a krátkych rukávov. Po večeroch budú lavičky obsadené letnými láskami a vy si môžete akurát tak osamelo pískať. Ak máte pocit, že už do leta nestihnete vzťah ani len prechodný, použite príručku na prežitie pre singlov.

Single na leto: Základná príručka prežitia
Hlavne nič nesiľte
Netreba sa tlačiť do vecí za každú cenu. Veď prečo by ste si napríklad nemali užiť leto aj v chlapskej spoločnosti? Nie, nejde o žiadne veci v oblasti sexuálnych experimentov. Ale verte, či nie, raz si budete vážiť leto, keď ste mohli s kamošmi vyraziť na festivaly, na pivo každý večer a nemuseli ste počúvať reči, že by ste si mali pozrieť romantický film. Skrátka si to spolu užite v chlapskej zostave. Určite máte pár single kamarátov v zálohe, tak ich obvolajte a stavte na leto v mužskom kruhu. Ono to nie je najhoršie strávené leto. To uvidíte časom.

FOTO: Bikiny vs. jednodielne plavky: Ktoré sú podľa vás na ženách viac sexy?

Jednorazovka aj každú noc
Pre muža je dobré sa vedieť pozrieť na veci z toho pozitívnejšieho uhla pohľadu. To znamená, že sa nepozerajte na leto bez frajerky, prípadne len so svojou pravačkou. Práve naopak. Nie ste jediný, kto je sám. Ani mnoho žien nenašlo toho pravého na romantické prechádzky. To však nehovorí nič o ich prípadnom pozitívnom vzťahu ku kvalitným jednorazovkám. Takže smelo. Namiesto jednej frajerky ich tak môžete mať dostatok aj každú noc.

Čo si ženy všímajú na mužovi v plavkách? O rozkrok nejde

Spravte si leto podľa predstáv
Nikto vám do toho nebude hovoriť. Chcete na turistiku? Vyrazte. Máte chuť na letnú dovolenku pri mori? Verte či nie, vďaka sociálnym sieťam máte dnes možnosť pripojiť sa k cestovateľskej skupine plnej rovnako naladených a zmýšľajúcich ľudí. Je jedno, čo chcete. Stačí sa pripojiť na interne a nájdete kamarátov aj kamarátky na mnoho záujmov. Vždy nájdete dosť správnych skupín, aby ste nemuseli leto tráviť ako solitér.

Fakt desivé vodné atrakcie: Poďte si otestovať nervy

Užite si samotu
Využite to. Choďte na meditačný týždeň, vypnite mobil, zaklapnite notebook aj svet okolo vás. Meditácia, zameranie sa na vnútro, pobyt v ústraní, v tme, jogové pobyty či už doma, alebo napríklad v zahraničí. Navyše všetko vás vyjde aj finančne menej ak pôjdete sám, než platiť aj druhej polovičke. Také stíšenie samého seba vám psychicky prospeje a často môžete prísť aj na super nápady ako ďalej so životom. Tak prečo to nevyužiť?

DISKUSIA
20.4. 2019 22:00
Diskusia