MENU
Menu

Sex a flirt Sezóna festivalov začína: Na akých miestach tam ľudia sexujú?

Letné festivaly majú špecifickú atmosféru, ktorá praje láske. Horúce počasie, dobrá hudba a všadeprítomný alkohol roztvárajú ženám nohy a preto festivalové úlety sú pomerne bežná vec.

Sezóna festivalov začína: Na akých miestach tam ľudia sexujú?
Predajca vstupeniek na festivaly tickpick urobil prieskum medzi návštevníkmi festivalov, aby zistil ako je to so sexuálnym životom na festivaloch. Z tisícky opýtaných respondentov je viac než polovica respondentov otvorená víkendovému úletu s niekým, koho na festivale.

Tretina opýtaných respondentov už mala na festivale sex. Veľmi zaujímavé zistenie je, že skoro polovica respondentov mala orálny sex na festivale s niekým, koho práve spoznali.

FOTO: Túto krásku musíte spoznať: Beatrice Bouchard

Ale asi to najpozoruhodnejšie, čo prieskum ukázal sú obľúbené miesta vo festivalových areáloch, kde si to návštevníci rozdávajú. Nie je prekvapením, že najobľúbenejšie lokality sú stan, ktorý sa páči 58 percentám respondentom a auto, ktoré zvolilo 48 percent respondentov.

Na poli si užívalo sex 28 percent a 20 percent preferuje sex v karavane. 15 percent odvážlivcov si to s obľubou rozdáva v dave medzi ostatnými návštevníkmi, deväť percent respondentov zvolilo na radovánky prenosné záchody, sedem percent si užilo sex v zákulisí festivalu a takmer štyri percentá už vyskúšali sex v tanečnom stane.

Privoďte jej viacnásobný orgazmus

Prieskum zistil aj najobľúbenejšie festivalové sexpolohy. 44 percent volí na festivale polohu „na psíka“, 20 percent si užíva sex v stoji, takmer 15 percent preferuje polohu „kovbojka“, kedy je žena hore a skoro 13 percent sexuje na festivale „na misionára“.

Zaujímavá inšpirácia na začínajúcu festivalovú sezónu, čo poviete?

DISKUSIA
17.5. 2018 15:00
Diskusia