MENU
Menu

Sex a flirt Sexuálne tipy od najslávnejších mysliteľov histórie: Čo radil Pytagoras?

Zabudnite na amerických vedcov, štúdie z univerzít aj štatistiky z celého sveta. Dobré rady a tipy do života každého muža rozdávali aj velikáni, ktorí menili svet. Pytagoras, Šalamún, Aristoteles aj mnohí ďalší menili históriu sveta a dnes môžu zmeniť aj váš posteľný príbeh.

Sexuálne tipy od najslávnejších mysliteľov histórie: Čo radil Pytagoras?
Pytagoras
Tento pán mal skutočne ťažký život. Vidieť to aj z jeho zákonov a poučiek, ktoré sa učia na matematike. Aj jeho sexuálny život vyzeral asi tak zábavne ako slávna Pytagorova veta. Domnieval sa, že do dvadsiatky by muž vôbec nemal mať sex, pretože príde o svoju silu. Aj jeho žiaci však oponovali a bez sexu rozhodne neplánovali žiť. Preto vydal ustanovenie, že najlepším obdobím pre muža je sex počas zimy. Vtedy je pre telo najmenej škodlivý. Ideme teda do toho najlepšieho obdobia podľa Pytagora. Zabudnite na matematiku a vrhnite sa na posteľné čísla.

Sleduj porno, zachrániš oceán: Prichádza eko film pre dospelých

Kráľ Šalamún
Jeho pieseň lásky je jednou z najkrajších častí Biblie. Už to naznačuje, že mal k láske aj tej telesnej skutočne vrúcny vzťah. Jeho Pieseň piesní je oslavou partnerského vzťahu. A ak sa pýtate, kto prišiel na nápad zvádzať ženy básňou, bol to práve kráľ Šalamún, ktorý s týmto konceptom zvádzania prišiel. A funguje dodnes. Ženy skrátka milujú básnikov.

Správa, ktorá mužov nepoteší: Poloha na psíka je najnebezpečnejšia

Aristoteles
Antický filozof, ktorý zmenil myslenie západnej kultúry. Dnes by sa jeho spisom dalo vyčítať všeličo, ale pravou je, že bez mikroskopu, vedy či laboratórií dokázal uchopiť svet azda najrevolučnejšie, ako sa to kedy komu podarilo. Z niektorých jeho intelektuálnych poznaní čerpáme dodnes. A vyjadroval sa aj k sexuálnemu životu. On prvý pochopil, že čím viac žena vlhne, tým bude sex kvalitnejší. A vypozoroval, zrejme aj na vlastnej skúsenosti, keďže bol celkom obľúbený, že pikantné jedlá u žien vzbudzujú vášeň, chuť na sex aj vylučovanie sekrétov. Takže Aristoteles jednoznačne odporúča pred sexom romantickú večeru s príchuťou čili.

Jean-Jacques Rousseau
Ide o typický príklad toho, že história sa opakuje a prísť s niečím novým, je prakticky nemožné. Je nutné len oprášiť to staré. Jean-Jacques Rousseau bol osvietenskou obdobou E. L. Jamesovej, autorky bestselleru 50 odtieňov šedej. Pretože on ako prvý povedal, že kto chce dobrý sex, nech si berie bičík. Výprask považoval nie za zdroj bolesti, ale za centrum erotických pôžitkov.

Striptérky prezradili, čo si skutočne myslia o zákazníkoch. Budete prekvapení

Benjamin Franklin
Tento pán mal nekonvenčný spôsob myslenia aj prístup k životu. Už v 18. storočí totiž jednoznačne mužom odporúčal na sex staršiu ženu. Dokonca vyhlásil niekoľko dôvodov, prečo sú staršie milenky najlepšou sexuálnou skúsenosťou. Medzi ne patrí aj to, že už nechcú mať deti, sú ostrieľané, vedia si vás pekne priučiť a nakoniec je pravda, že už sú dostatočne zabehnuté, takže môžete profitovať z ich životných skúseností.

DISKUSIA
25.11. 2019 20:00
Diskusia