MENU
Menu
Intímne sny nás zvyčajne upozorňujú na podstatní veci v reálnom živote. Ktoré sú to?

Sex a flirt Sexpolohy, pri ktorých sa netreba ani vyzliekať: Chutia lepšie, ako čakáte

Nahá žena je na nezaplatenie, o tom sa hádať nebudeme. Ale kvôli vzrušujúcej chvíli zo seba nemusí hneď všetko zhadzovať. Sexuálnemu životu prospeje malá obmena a tou pokojne môže byť oblečenie počas hrátok. Je to iné, je to narýchlo a je to o trochu viac pikantné.

Sukňa hore
Žiadne krkolomné veci vymýšľať netreba. Slnko už vykukuje, baby vyťahujú sukne, čo vo väčšine mužov prebúdza starú známu fantáziu - vyhrnúť sukňu hore a narýchlo si to užiť. Ak to partnerka aj daná situácia dovoľujú, prečo nie? Žiadne dlhé vyzliekanie ani chystanie k tomu nepatrí. Ide o rýchlovku, ktorá sa pokojne môže odohrať aj mimo domu. Práve v tom je jej čaro.

Tanec v lone
So sukňou alebo aj bez sa to dá zohrať aj s prídavkom tanca v lone. Táto fintička odkukaná zo striptízových barov funguje aj doma. Partnerka sa zavlní, zhodí len spodok a šup nasadnúť, kým vy už netrpezlivo čakáte na stoličke. Keď už sme spomenuli tie striptérky - ani ony nejdú na pódium okamžite nahé. Oblečenie robí to tajomno naokolo a korení sexi situáciu.

Oprite si ju
Vyzliekaním sa netreba zdržovať ani v polohe, ktorá sa niekedy nazýva “kuriér”. Prečo? Lebo nemá veľa času, všetko vybaví “za pochodu” a ide rovno na vec. Pozícia s týmto názvom kombinuje všetko menované - vy len rozopnete nohavice, partnerku opriete o stenu, stôl alebo hocikde inde a je to.

Ústne potešenie
Orálny sex v oblečení? Samozrejme! Potecha ústami sa dá vybaviť i takto a je celkom jedno, či ste tým šťastnejším vy alebo partnerka. V oboch prípadoch ide o to, že zbytočne nestrácate čas a vrhnete sa na uspokojovanie. Oblečenie - neoblečenie, zažiť rýchly orgazmus sa proste ráta.