MENU
Menu

Sex a flirt Sex v zime: Kam vyraziť, ako ho nechcete mať doma

Doma to už poznáte, ale povedať, že v zime je nutné oddávať sa láske len pod perinou a za dverami spálne, je hlúposť. Zima ponúka množstvo príležitostí nielen na sex s polovičkou, ale napríklad aj na nové sexuálne zoznámenie.

Sex v zime: Kam vyraziť, ako ho nechcete mať doma
Šup do sauny
V klasickej fínskej saune si môžu dovoliť sex len borci, čo majú srdce ako zvon. Ale máme predsa aj sauny parné, alebo príjemné infrasauny, ktoré polovičku prehrejú a rozvášnia. Napríklad v parnej saune je nevhodná aj plachta a keď stúpne para, tak sa môžete oddávať čomu len chcete. Wellness oázy sú počas zimy útočiskom aj pre množstvo naturistiek a nymfomaniek. Takže nikdy neviete, či sa na vás nejaká neusmeje.

10 vecí, ktoré (ne)urobiť, keď jej prídete na neveru

Šup do kúpeľov
Ich výhodou je, že sa tu dá kúpať celoročne. Mnohé dokonca majú aj vonkajšie bazény. Oplatí sa vychytať čas, keď tam budete s partnerkou sami a zaplatiť si vstupné. Môžete sa tak pri okraji bazéna s parou okolo hlavy oddávať láskaniu a pritom dýchať čerstvý vzduch. Toto je jediné miesto, kde sa dá prežiť vzrušujúci sex len počas zimy, pretože v lete chýba para a kto by chodil do horúceho kúpeľa?

Šialené párty, o ktorých história mlčí

Ide to aj v aute
Ak nie je práve mínus dvadsať, že vám zamrzne aj kvapalina v ostrekovači, auto je stávka na istotu. Jeho výhodou je, že sa počas cesty vykúri a počas rýchlovky nestihne vychladnúť. No a sex v aute dýcha vždy istou mierou romantiky. Ak správne zastavíte s pohľadom na zasnežené kopce, doliny a spiacu prírodu, partnerka vás ešte k tomu bude pokladať aj za romantika.

Na vianočnom večierku
Je to tak. Vianočné večierky sú podujatia, o ktorých v každej firme kolujú chýry. No a netreba sa hrať na neviniatka. Sú to zábavy, kde mnoho kolegov náhle skočí do vzťahu, aj keď len na jednu noc. Alkohol, atmosféra a sympatie, ktoré vygradujú počas roka v kancelárii, treba niekedy ukojiť. Ak máte vo firme vianočný večierok, rozhodne neostávajte doma. Niekedy neviete, či sa naň nechytá aj vaša obľúbená kolegyňa. Je to unikátna šanca, pretože vianočný večierok logicky nebude v strede leta.

Pozeráte príliš veľa porna? Nájdite cestu z erotického pekla

Na lyžovačke
Lyžovačka nemusí byť len jednostrannou športovou aktivitou. Určite to poznáte, že krásne zimné dni priam lákajú aj na opaľovanie. Ak ste fanúšikom nielen zjazdoviek, ale aj bežkovania, je to ideálna príležitosť. Zájdite do závetria, niekam mimo hlavnej stopy, vyhrejte sa na slnku a šup dole aspoň nohavice. Sex vonku počas zimy je skutočná lahôdka. Zažiť ju rozhodne treba. Netreba sa pred tým netreba ani otužovať.

DISKUSIA
30.11. 2019 20:00
Diskusia