Žiadna vankúšová vojna

Každý správny chalan v detstve absolvoval s frajerkou, ktorá sa mu páčila, vankúšovú vojnu. To bolo obvykle v dobách, keď ste v spálni mohli zápasiť vankúšmi, ale nohavičky jej ostali. Tentoraz to však už môže byť iné. Oblečenie dole, ale vankúš si necháte. Má to nesporné výhody.

Skvelá poloha

Vankúš partnerke pomáha dostať jej panvu a vagínu do polohy, ktorú na bežnom rovnom matraci dosiahnuť nemôžete. Vďaka tomu sa aj vy zapíšete v jej živote ako skvelý milenec, pretože jej ukážete niečo, čo s inými ani nezažila. Takže smelo do vankúšových dobrodružstiev.

Pod zadoček

Malý vankúšik pod zadočkom žene zdvihne panvu a výhodou je, že vďaka tomu vy budete cítiť prienik hlbšie, zamierite na jej bod G a rozkoš príde prakticky okamžite a omnoho intenzívnejšie. Takouto maličkosťou môžete okamžite vylepšiť aj obyčajného misionára.

Vankúš pod bruškom

V tomto ohľade zasa nadvihne zadoček smerom voči vášmu lonu. To partnerke umožní ležať omnoho pohodlnejšie a pritom bude mať opreté lono o podperu. Skvelé práve na to, aby ste si mohli dopriať hlboký prienik a navyše aj vizuálne budete mať viac príjemných pocitov, pretože zrazu bude pred vami ležať partnerka s väčším zadočkom. Minimálne opticky


Prvý raz rukou v nohavičkách: Čo robiť, aby sa partnerka potešila?

Ide to aj na boku

Ak máte radi pozíciu lyžičky, tak v takom prípade stačí, aby ste partnerke dali pod bok malý vankúšik. Výsledkom bude, že sa do neho zaborí a ležať sa jej bude pohodlnejšie aj v tom prípade, ak jej nadvihnete jednu nohu a vkĺznete do nej, Vankúš dá jej boku výbornú oporu, takže aj pri samotnom sexe bude stabilnejšou. A to je pre oboch výhodou.

Experimentujte

Bonusom vankúša je, že okrem uvedených tipov si sami môžete vylepšiť sex absolútne podľa vášho busta. Môžete ho použiť ako kľačadlo, aby nemala frajerka boľavé kolená. Prípadne pod jej kríže, hlavu alebo aj bruško. Môžete ho využiť na vzájomné dráždenie aj ako oporu. Nebojte sa ho využiť na maximum. Netreba nič kupovať, do ničoho investovať, iba zapojiť trochu fantázie a vďaka obyčajnému vankúšu si môžete užiť neobyčajný sex.