MENU
Menu

Sex a flirt Sex so susedou: Ako ju dostať do postele?

Fenomén dievčaťa od vedľa, teda vnadnej susedy, ktorú vídate každý deň s jej sexy nohami, je tak rozšírený, že si na ňom aj Playboy postavil úspešný cyklus. No väčšina susediek ostáva nedobytých a to je škoda. Pretože k susede to nikdy nemáte ďaleko. Ani ako k frajerke, ani ako k milenke.

Sex so susedou: Ako ju dostať do postele?
Zdroj: pixabay.com
Nebuďte mačo
Môžete chodiť po ulici ako nabúchaný frajer, ale ak uvidíte susedu prechádzať ulicou alebo nebodaj ako mieri do vchodu, je potrebné stať sa na počkanie džentlmenom. Naučte sa základy etiky. Súčasťou dvorenia v dnešnej dobe je totiž aj to, čo by malo byť samozrejmosťou. Pekný úsmev, pozdrav, otvorenie dverí, privolanie výťahu, ak vidíte, že má plné ruky. Tak isto jej môžete s niečím pomôcť a verte či nie, takto sa pozitívne oddelíte od všetkých, čo ju len pozorujú, ale ani poriadne nepozdravia.

Najbizarnejšie veci, ktoré muži robili s vlastným penisom

Netlačte na pílu
Mnoho chlapov pri balení robí rovnakú chybu ako pri varení. Všetko chcú tak vyšperkovať, že to presolia, prekorenia, pridajú toľko čili, že výsledok sa nedá ani vychutnávať. A tak to robia aj pri balení susedy. Div jej nenosia ešte aj letáky zo schránky pred dvere. Uberte. Musíte ju zaujať, ale nie stať sa stalkerom, ktorý bude vždy v okne, pretože vie, kedy chodí zo školy alebo z práce. Buďte slušný, ale nenásilný.

Priznanie nevernej manželky: Svojho muža podvádzam, lebo...

Spravte spoločný projekt
Je jedno, či pôjde o bytový dom alebo rodinnú zástavbu. Niekedy len tak zájdite za susedou s aktívnym projektom. Čo to znamená? Dve veci: prvá je, že ju zaujmete ako aktívny človek, pretože ženy milujú mužov, ktorí niečo robia. No a druhá vec je, že ak začnete robiť niečo spolu, tak potom spolu môžete od spoločnej práce pokračovať aj k spoločnému potešeniu. A čím začať? Ideálne niečím dobrým pre planétu. To ženy milujú. Brigáda okolo paneláku, zbierka šiat pre deti v Jemene realizovaná vo vchode, triedenie papiera, vyčistenie pivníc. Je skutočne veľa vecí, s ktorými môžete potenciálnu susedu osloviť, nech sa k vám pridá.

Ukážte sa ako správny chlap
Najhoršie je, ak vás suseda stretne opitého pred vchodom alebo každý týždeň s inou babou. Ak máte chuť na susedku, musí o vás celý vchod mať mienku ako o pánovi ideálnom. Inak to skrátka nepôjde. Na druhej strane takto budete jeden z tých, čo si zaskórujú a pochopí, prečo iní chalani skrátka u susedy nemajú šancu.

Masáž prostaty: Aká je a oplatí sa skúsiť ju?

Zapôsobte na rodičov
Cesta k ženskému rozkroku vedie aj cez jej rodičov. Preto ak nemôžete pomôcť jej alebo ju priamo zaujať, zaujmite jej rodičov. Pretože čo je doma, to sa počíta a ak o vás budú v superlatívoch hovoriť pri stole, tak to roztiahne nohy aj mladej princeznej.

DISKUSIA
28.4. 2019 20:00
Diskusia