Doprajte si divadelnú scénu

Sex je aj umenie zvádzania a erotiky. Dobrý milenec je preto aj dobrý herec, ktorý však zabezpečí, že partnerka nemusí hrať orgazmus. Preto začnite sex na kuchynskom stole s trochou noblesy. Pokojne zhoďte zo stola riad, ak predtým zabezpečíte nerozbitný. Alebo partnerku schmatnite pri varení za boky a vysaďte ju hore na rýchlovku, kým dovarí polievku. V kuchyni máte skvelé možnosti na scenár rýchlovky, alebo ukázať vášeň, keď bude lietať obrus a stôl na sex vyčistíte ako v americkej dráme.

Využite výhody stola

V kuchyni je možno využiť aj praktiky, ktoré ste si v spálni dovoliť nemohli. Stôl má štyri nohy a vy môže partnerku kvalitne priviazať a z bežného jedálenského kúta môže byť aj kútik „bolesti“ a rozkoše ako vystrihnutý z knihy Päťdesiat odtieňov sivej.

Dbajte na správnu výšku

Niekedy nie je nič potrebné, iba partnerku vysadiť na stôl, stiahnuť jej nohavičky a vkĺznuť do horúcej „komôrky“ avšak to ide len v prípade, že máte výšku stola adekvátnu k vašim telesným proporciám. Preto je pri výbere nábytku do kuchyne vhodné staviť na výšku, ktorá bude presne k vášmu pásu. Pokojne si to pri kúpe aj vyskúšajte. Je to lepšie aj bezpečnejšie, ako si dávať stolček. Hoci aj ten má vo väčšine kuchýň svoje miesto. A nevyužíva sa len na dočahovanie múky z vyšších regálov.

Doprajte partnerke pohodlie

Ak sex, tak aby bol minimálne príjemný. A to hlavne pre polovičku, ktorá bude na podklade s holým zadočkom. Preto si najprv dobre premyslite, kam ju vysadíte. Je vhodné na to myslieť už aj pri výbere domáceho zariadenia. Stôl so sklom je najhoršia voľba. Nielen kvôli možnosti prasknutia, ale chladí prakticky stále. Aj uprostred horúceho leta. A žiadna žena nedosiahne orgazmus, keď ju na lono oziaba. Ak nemáte inú možnosť, tak stavte minimálne na obrus. Prípadne môžete povrch napríklad nenápadne nahriať tým, že pred tým položíte na miesto hrniec s horúcou vodou.

Ideálny priestor na orálny sex

Ak má vaša partnerka rada orálny sex, za vysadenie na kuchynský stolík vám bude vzdychať blahom. Keď si kľaknete, bude tvárou rovno oproti vášmu rozkroku. A to je potešenie ako pre ňu, tak aj pre vás. Dajte si pod kolená vankúšik a venujte sa jej. Môžete vagíne, zadočku, ona si šikovne dokáže sama dráždiť prsia aj klitoris. Výsledok je orgazmický.