Na svetlo sveta sa dostali fakty, ktoré spôsobujú aktérom rumenec v lícach a zvyšok sveta dobre bavia.

Kim Kardashian

Žena, ktorej zadok prerástol dobré mravy. Tak presne ona sa zapísala do dejín šoubiznisu v roku 2007 erotickým filmom. Nešlo o žiadnu profesionálnu produkciu z bieleho gauča, ale o amatérske zábery Kim s jej partnerom. Asi tušíte, že to bol žáner, ktorý sa bežne herečkám platí, ale Kim to robila zadarmo. Aj keď nie tak celkom. Dodnes sa diskutuje o tom, že to bola samotná rodina Kardashianiek, ktorá záznam pustila do sveta, aby si získala trochu upadajúcej slávy na svoju stranu. A to by bol možno ešte väčší škandál ako to, čo na záberoch predvádza. Ukázala, ako dokonale sa robí kariéra cez posteľ.

Arnold Schwarzenegger

Špiškový kulturista, fenomenálny herec a úspešný politik. Tento muž stihol tri dokonalé kariéry. To je aj na koňa veľa a tak sa netreba čudovať, že si popri svojom manželstve doprial aj zakázané uvoľnenie. Lenže zrazu sa v americkej tlači objavila gazdiná so synom, ktorý sa tak podobal na Arnolda, že neboli potrebné ani genetické testy. Sám akčný hrdina dovtedy netušil, že mal syna. O tom, že mal chyžnú však dobre vedel. Dôsledkom tejto epizódy Arnoldova kariéra neutrpela, no manželstvo to nevydržalo.

John F. Kennedy a Marilyn Monroe

Dve z najznámejších dvojíc histórie a spoločne sa zaplietli v jednej posteli. To by možno nebol taký problém, keby sa nepovrávalo, že Marilyn kontaktovala po aférke prezidentovu manželku. Ako sa hovorí, začala robiť problémy. Krátko nato sa akosi vytratila nielen z verejného života, ale aj spomedzi živých. Dodnes sa diskutuje, že jej smrť bola len dôsledkom toho, že si jednoducho začala rozohrávať erotický škandál s mužom, ktorý nebol pán dokonalý. Ukázala, že nie každá pletka skončí romanticky.

Tiger Woods

Pokojne si môžete plagát tohto muža zavesiť na stenu. Nikto nebude tušiť, že ho tam nemáte pre úspechy v golfe. Tento pán mal totiž aj celkom inú, o niečo škandalóznejšiu kariéru. Viedol roky usporiadaný manželský život a pritom si dokázal uspokojiť sexuálne chute doslova so stovkami žien. Po jeho nehode, ktorá sa nakoniec ukázala ako spanilá jazda od milenky začali vychádzať na povrch jeho zálety. Tiger si neustrážil manželstvo, ale ukázal, že ak by nebolo jednej nepríjemnej nehody, mohol byť nielen najslávnejší golfista, ale aj novodobý Casanova v zákryte.