Treba čakať na tretie, piate alebo desiate rande, netreba z toho robiť rýchlovku, najlepšie je vopred sa dohodnúť na mieste.  A mohli by sme pokračovať. A čo tak sex hneď na prvom rande? Zabudnite na všetky pravidlá, možno to vôbec nie je taký zlý nápad. Prečo?

Otestujete chémiu
Povedzme si rovno, že nech už na rande pred vami sedí akákoľvek žena, minimálne na chvíľu zauvažujete, aká by bola v posteli. Pokiaľ sa všetko vyvíja viac ako dobre a vyzerá to, že skončíte v posteli, prečo nie? Aspoň si bez dlhého čakanie otestujete, či je chémia, ktorú cítite pri rozhovore, aj iného druhu alebo nie. To veľa napovie.

Zistíte, či si vyhovujete
Na dobrý sex netreba len chémiu, ale aj tie správne pohyby a ťahy. A to od oboch účastníkov. Vďaka sexu na prvom rande si môžete zistiť, či si vyhovujete, alebo ste na celkom inej vlne, čo sa milovania týka. Nie raz sa stalo, že všetko išlo dobre a v posteli zrazu nuda. Zistite to hneď a máte jasno, či to stojí za ďalšie schôdzky.

Vyhnete sa čakaniu
Práve vyššie spomínané pravidlá o troch, piatich či rovno desiatich rande, ktoré sú vraj ideálnou čakacou dobou do prvého sexu, spôsobujú, že sme často v strese. Čakáme a nevieme dokedy, sledujeme tie správne znamenia či signály... Aj preto - ak sa sex núka už na prvej schôdzke - môže byť dobrým rozhodnutím vrhnúť sa na to. Zbavíte sa úzkosti z čakania. 

Predídete nereálnym očakávaniam
Ak na niečo dlho čakáte, v hlave plánujete, vytvoríte si rôzne predstavy, máte očakávania... A keď na to konečne dôjde, práve toto všetko v hlave môže výsledný dojem úplne pokaziť. Preto je sex na prvom rande ideálnou cestou, ako sa podobnému sklamaniu vyhnúť. Spraviť to tu a teraz je často oveľa lepším riešením.

Zábava zaručená
Ak nič iné, prvé rande končiace sexom je rozhodne zábavné. Môžete si ho zaradiť medzi tie úspešné, nech už bola kvalita v posteli akákoľvek.

Tretina vedie k vzťahu
A na záver štatistika - podľa prieskumov nie je sex na prvom rande zabijakom možného vzťahu. Až tretina mužov i žien uvádza, že z takéhoto "úletu" mali plnohodnotný vzťah. A niektorí dokonca aj ten celoživotný.