MENU
Menu

Sex a flirt Sex na pracovisku: Ako dopadli úlety v práci?

Sexuálny úlet na pracovisku je fantáziou, ktorá láka najmä preto, že ide o zakázané ovocie. Prečítajte si, ako dopadli sexuálne hrátky na pracovisku. O svojich zážitkoch sa nám rozhovorili najmä ženy.

Sex na pracovisku: Ako dopadli úlety v práci?
Dlhý večer v práci
„S kolegom sme boli kamaráti a raz sme robili do neskorého večera na jednom projekte, lebo ďalší deň sme ho mali odovzdať. Už sme to mali skoro hotové, keď sme sa z ničoho nič na seba vrhli. Kamarátili sme sa spolu tak dlho a bolo medzi nami veľké napätie. Sex bol úžasný, aj keď párkrát nám hrozila katastrofa, napríklad keď sa jeho penis dostal príliš blízko k zošívačke. Našťastie, projekt sme dobre dokončili a nikto sa nič o našom úlete nedozvedel. Ďalší týždeň to síce bolo čudné, ale potichu sme medzi sebou o tom žartovali. Nakoniec sa presťahoval na druhý koniec republiky, asi to nevedel uniesť. Myslím si, že by bolo super, ak by tu ostal so mnou."
Mária, 26 rokov

Žijete s manipulátorkou? Pozrite sa, čo nie je vo vzťahu normálne

Vianočný večierok
„Po vianočnom večierku som sa vyspala so svojim šéfom. Flirtovali sme spolu celý večer a keď všetci odišli, chytil ma za ruku. Tušila som, že sa niečo stane. Chvíľu sme sedeli vonku, rozprávali sa a pamätám si, ako som sa ho niekoľkokrát pýtala, či si je istý, že to chce, lebo má dlhoročnú partnerku a malé deti. Nástojil, že to chce, tak sme si zavolali taxík a išli ku mne domov. Celý sex bol čudný a rozplakala som sa hneď potom, čo odišiel.

Myslela som na to, že som práve urobila najväčšiu hlúposť vo svojom živote, zničila si kariéru a vyspala sa so zadaným mužom. Hanbila som sa. Už sme to neopakovali, ale po niekoľkých dňoch mi napísal, na čo som mu odpovedala, že už nechcem, aby sa to viackrát stalo. Bol s tým v pohode, aj keď náš vzťah bol odvtedy poriadne divný a väčšinou sme sa vyhýbali jeden druhému. Veľmi som to oľutovala a nepovedala som o tom nikomu v práci. Po pár mesiacoch som z firmy odišla. Teraz sa už na to pozerám s humorom, ale už nikdy nič také neurobím."
Andrea, 25 rokov

Otrasné sexpríbehy: Tieto historky by ste nechceli rozprávať 

Spriaznené duše
„S kolegom sme boli zhruba v rovnakom veku a čím viac sme sa spolu rozprávali, tým viac sme si uvedomovali, že máme veľa toho spoločného. Pomaly sme začali spolu tráviť obedné prestávky, chodiť na prechádzky, rozprávať a boli sme si čoraz bližší. Lenže, v tom čase sme boli obaja vo vzťahu a ani jeden z nás sa neodhodlal urobiť prvý krok. Ale potom mi začal posielať súkromné správy, v ktorých sa mi priznal, že ho priťahujem a ja som pripustila, že aj on je atraktívny. Tiež sa mi vyznal, že je nešťastný vo vzťahu, rovnako ako aj ja a potom sme začali spolu flirtovať.

Líca sa mi červenali vždy keď bol nablízku a ľahko sme sa nechali rozrušiť. Nemohli sme si pomôcť a pokukovali sme jeden po druhom počas mítingov. Začali sme ostávať v práci neskoro do večera, aby sme mohli byť spolu sami, keď všetci odišli domov. Po niekoľkých mesiacoch som zmenila zamestnanie, on ostal v starej práci, obaja sme ukončili staré vzťahy a teraz sme oficiálne spolu. Už to povedal aj kolegom a nikto z nich nebol prekvapený a všetci sa z nás tešia."
Simona, 26 rokov

Priznanie nevernej manželky: Svojho muža podvádzam, lebo...

Stážistka a riaditeľ
„Začala som si s riaditeľom spoločnosti, kde som bola počas školy na stáži. Zo začiatku som si myslela, že to bude iba divoká zábava (čo si myslel aj on), ale kto by bol povedal, že po niekoľkých rokoch budeme zasnúbení a bývať pod jednou strechou? Uvedomujem si, že sa to mohlo skončiť aj úplne inak, ale vtedy to bolo tak vzrušujúce a úžasné, že mi to bolo jedno. Teraz pracujem v tej istej firme, on je stále riaditeľ a ja musím všetkým (aj sebe) dokazovať, že mám na to, robiť svoju prácu. Ale robím to s radosťou, lebo naša láska mi za to stojí."
Lívia, 28 rokov

DISKUSIA
4.4. 2019 15:00
Diskusia