Spáľte tuky rýchlejšie
Žiadnej žene sa príjemne nepočúva fakt, že je v posteli tá menej aktívna. Výsledky štúdie z roku 2013 však hovoria jasnou rečou. Zatiaľ, čo priemerný muž spálil počas sexu 100 kalórií, ženy iba 69. To hovorí jasne, kto je pri sexe viac polenom. Ak však chcete spaľovať ešte rýchlejšie, vyberte si niektoré z polôh, ktoré nie sú pre žiadne padavky.

Pán kapitán
Začíname menej náročne. Partnerka leží na posteli, vy sa dostanete až k jej rozkroku a sadnete si na päty. Chyťte ju za lýtka a nohy zdvihnite do véčka. Následne sa postavíte na kolená a hlboko do nej vniknete. Znie to jednoducho, ale nie je. Musíte držať nohy partnerky a vaše brušné svaly v tejto pozícii dostanú poriadne zabrať. Na druhej strane ich bude milenka  pracovať a to mnohé tak vzrušuje, že dosiahnu orgazmus prakticky okamžite.

Hydrant
Poznáte z detstva hru na fúrik? Tak ju hrajú aj veľkí, ale volá sa hydrant a je to sexuálna poloha. Kľačíte a partnerku ležiacu na bruchu zdvihnete tak, aby ste mali príjemný prístup do nej. Možno vás prekvapí, že aj štíhla baba v tejto pozícii dá vašim svalom poriadne zabrať. Pre partnerku to však bude poloha enormne vzrušujúca, pretože sa jej zmocníte a ona v nej ocení vaše pevné ruky a telo.

Žaba na prameni
Vy kľačíte a mierne sa zakloníte dozadu, aby sa partnerka pred vami dostala do podrepu a dosadla tak na vaše prirodzenie. Aj jej nohy v tomto prípade dostanú poriadne zabrať, ale aj vám budú poriadne horieť stehná. Nehovoriac o tom, že potrebujete zapojiť ruky, aby ste jej pomohli dvíhať zadoček hore a dole. Je to poloha, pri ktorej sa poriadne zapotíte. Preto je lepšie ju vynechať počas leta a vytiahnuť až teraz počas chladných dní.

Sex v stojí
Ide o najnáročnejšiu pozíciu, ktorá by mala mať nálepku: „Toto doma neskúšajte.“ Avšak je to poloha mnohých porno filmov a muži, ktorí dvíhajú železo chcú svoje bicepsy využiť naplno. Vždy si však najprv vyskúšajte bez sexu, či dokážete partnerku zdvihnúť a udržať. Inak riskujete, že keď na vás nahá vyskočí, skončíte na pohotovosti.