Stolička ako kamoška

Nájdete ju všade. Aj na internáte, u rodičov, na návšteve, pokojne aj kdesi v parku môžete takto „zneužiť“ aj lavičku. Na stoličke sa dobre sexuje a je pohodlná a použiteľná všeobecne. Využitie jej potenciál. Napríklad aj na to, že nebudete volať novú partnerku na prvom rande hneď do postele. Ukážete sa ako džentlmen a odsuniete jej stoličku.

Tetiva

Poloha pri ktorej žena sedí a vy si dáte pred stoličku vankúš, aby ste nekľačali na tvrdom. Jednu jej nohu si dáte na plece a máte unikátnu možnosť vniknúť do nej. Operadlo bude slúžiť ako opora a je to aj skvelá poloha, pri ktorej jej budete stimulovať klitoris aj G bod. Poloha ponúka hlbšiu penetráciu, ako aj stimuláciu klitorisu a bodu G. Pretože ponúka očný kontakt a veľkú miera kontaktu kože na kožu, umožňuje aj intenzívnu intimitu.

Brušný tanec

V tomto prípade sedíte na stoličke vy. Táto poloha funguje najlepšie so stoličkou bez operadiel na ruky, ktorá má vysoký chrbát. Partnerka si sadne rozkročená na vás a vlní sa ako brušná tanečnica. Ide o intímnu polohu, v ktorej ju okrem sexuálnej stimulácie máte možnosť hladkať po prsiach, bozkávať krk, tešiť sa z jej erotogénnych zón. To robí z tohto sexuálneho zážitku intímnejší zážitok, ako ponúka klasický posteľný misionár.

Orálny sex

Na stoličke je úplne unikátny. Žena si sadne pred vás, rozkročí nohy a vy pred ňou kľačíte a máte všetko dôležité mať pred sebou. Táto polohe je omnoho lepšia, ako orálny sex, keď žena leží. Pretože poskytuje hlavne nám dokonalý výhľad. A vagína je v tejto pozícii príjemne otvorená, takže pôsobí omnoho vzrušujúcejšie a vidíte ju tak, ako bežne nie.  

Sado maso hračka

Stačí obyčajná stolička s operadlom a máte výbavu ako z 50 odtieňov sivej. Nechajte sa partnerkou priviazať o stoličku s rukami za chrbtom a ona nech si vás osedlá spredu, aj zozadu. Budete jej obeťou a to si užijú ako ženy, tak v podstate treba priznať pravdu, že to spraví dobre aj nám mužom.  Veď niekedy je to skutočne až na zimomriavky rozkoše, keď je žena dominantnou a my budeme jej žiačikom, ešte aj s rukami poslušne za chrbtom.