Preto v prípade, že chcete partnerke ulahodiť, je vo vašej réžii, aby ste ju vzali tam, kde sa bude vedieť poriadne vyblázniť. Pri sexe sú to vhodné polohy. My vám dnes poradíme, kde je „spojka, brzda, plyn“.

Orgazmus zboku
Misionár je najrozšírenejšia poloha na svete a aj poloha, v ktorej najmenej žien dosiahne uspokojenie. Stačí však malá zmena a bude spálňa plná nadšenia. Dajte si partnerku na bok, zdvihnite jej jednu nohu, vy si sadnite na päty a šup do nej. V tejto pozícii máte plný prístup k jej telu. Nielenže do nej vhupnete ako nôž do masla, ale máte ruky, ktoré sa majú použiť na stimuláciu klitorisu, bradaviek, dotyky po tele, na všetko, čo ženu k orgazmu bez námahy privedie.

Výťah
Poloha ktorá ju k vyvrcholeniu doslova vyvezie. Potrebovať však budete stôl, ktorý nie je ani nízky ani vysoký. Iba presne taký, aby si ľahla, dala nohy od seba a vy to do nej zaparkujete postojačky. Dôvod je ten, že v tejto polohe prirodzene smerujete žaluďom na bod G, ktorý u žien vyvoláva najlepšie orgazmy. Tak prečo to nevyužiť?

Nohy na pleciach
Je to poloha pri ktorej sa žena vôbec nemusí namáhať. Dokonca ani nohy nemusí držať od seba, pretože si ich zakvačí za vaše uši. Položí vám ich na ramená a tým pádom sa jej zdvihne panva a vám umožní lepší prienik. Výsledok je skutočne impozantný. Dosiahne orgazmus podobne intenzívny ako v jazdeckej polohe, ale úplne bez námahy. Dokonca s vyloženými nohami a to doslovne.

Pozícia dieťaťa
Nejde o polohu pre milovníkov lolitiek. Poloha dieťaťa je z jogy prebratá relaxačná pozícia. Žena ju zaujme veľmi jednoducho. Sadne si na päty a hlavu skloní dopredu. Ruky nechá pred sebou. Vytvorí na posteli praktický „batôžtek“ s vypúleným zadočkom. Potom stačí už len pritúlenie zozadu a ste v siedmom nebi. Spolu s partnerkou, samozrejme.

Vítanie v raji
Poloha, ktorú zbožňuje mnoho žien. Sadnú si na posteľ, oprú sa a sú v akomsi polosede, s vankúšom pod krížmi. Vy si sadnete na päty a vniknete medzi jej stehná. V tejto pozícii opäť prirodzene tlačí erekcia na bod G a partnerka vidí vaše svaly, telo, aj to, ako do nej prenikáte. Pritom si môže sama pomôcť hrou na klitoris. Orgazmus má prakticky zaručený.