MENU
Menu
zdroj: Shutterstock
a

Sex a flirt Sex polohy, keď nechcete byť odhalení: Je dobré ich poznať

Nie každý má chuť svoje sexuálne zážitky zdieľať s rodičmi, spolubývajúcimi, známymi na chate či vonku. Lenže túžite po sebe aj keď nie ste sami. Čo urobiť? Užiť s v polohách, ktoré na prvý pohľad nebudú vyzerať o nič nápadnejšie ako túlenie. Je dobré ich poznať pre každý prípad.

Lyžička
Dokonalá poloha, ktorú môžete spolu absolvovať aj v preplnenom turistickom hosteli. Partnerka zdvihne nočnú košeľu a vy spustíte nohavice na pol žrde. Pritúlite sa k nej zozadu a ona vás už rukou navedie správnym smerom. Vyzeráte ako spiaca dvojica a pohyb pár centimetrov pod paplónom si nevšimne prakticky nikto v okolí. Ale tých pár centimetrov nakoniec stačí k rozkoši.

Spoločná masturbácia
Niekedy nie je nutné, aby ste si užili priamym súložením. Aj príjemné dotyky vás môžu dostať do varu. Tu je riešenie jednoduché. Sadnete si pokojne vedľa seba a na nohy si hodíte napríklad deku. Veď aj letné večery môžu byť chladné. No a potom už stačí len nasmerovať prsty na tie správne miesta. Uvidíte, aké to bude zrazu vzrušujúce. Hoci nejde o priamy sex, oceníte tento spôsob hry, ak budete chcieť, aby vám bolo spoločne dobre a nenápadne.

Kamarátske posedenie
K tejto polohe bude potrebné, aby mala partnerka na sebe voľnú sukňu a nohavičky dole. Potom stačí už len sedieť na stoličke alebo okraji postele. Ona vám rozopne zips, nadvihne si sukňu a dosadne. Ideálna pozícia, ak nie ste priamo na očiach, ale hrozí odhalenie napríklad pri nečakanom príchode niekoho iného do izby. Partnerka sa na vás schuti vyšantí a ak budete mať nečakanú návštevu, iba vám pokojne ostane sedieť na lone. Sukňa všetko zakryje. Budete vyzerať akoby si vám len jednoducho sadla na kolená. Akurát sa nesmie postaviť, tým by vás mohla prezradiť.

Postojačky
Skvelá pozícia na každodenné použitie. Nielen do interiéru. Môžete si ju zobrať aj na výlety do prírody. Pretože v nej je vždy istá pravdepodobnosť, že vás môže niekto odhaliť. Na deke si rozložiť misionára je dobrý nápad akurát v prípade, že sa chcete stať hrdinami večerných správ. Omnoho nenápadnejšie bude, ak partnerka nadvihne sukňu a vy do nej zozadu vstúpite. Vtedy sa môžete kochať napríklad na vyhliadke a pre ľudí pod vami budete vyzerať ako zamilovaný párik, ktorý sa k sebe túli a obdivuje okolie. Veď ktovie koľko súloží ste takto aj vy už pri prechádzke prehliadli.