Čo vám v škole nepovedali

Hodiny biológie by boli omnoho zaujímavejšie, keby sa na nich nepreberali len poznatky z čias Márie Terézie. Poznať latinské názvy orgánov sa možno oplatí vo vedomostnom kvíze, ale v bežnom živote je lepšie vedieť, ako veci fungujú. Príkladom je štúdia z Lekárskej fakulty Univerzity v Indiane, v ktorej sa vedci prvý raz v histórii ľudstva zamerali na využite anatómie pri sexe. Pretože vedieť, kam jednotlivé diely ľudského tela patria, ešte neznamená, že ich vieme do seba aj dokonale zapojiť.

Dnu a von vie ísť každý

Nedostatky z praktického prístupu k biológii sa naplno prejavujú so začiatkom sexuálneho života. Preto ženy tvrdia, že najlepší sex zažívajú až po tridsiatke. Dovtedy sa totiž ony aj ich partneri učia ako samoukovia a sex si postupne vylepšia. So právnym prístupom k vzdelaniu však môžete zahviezdiť omnoho skôr. Preto ako prvé zabudnite, že sex, to je dnu a von. Omyl. Je pravda, že z anatomického hľadiska na splodenie potomstva stačí aj táto technika. Ale zároveň tým zďaleka nevyužijete všetok rozkošnícky potenciál tela.

Kolíska

Ideálne vniknutie pre ženu je v momente, ak nemá panvu len tak položenú na plachte ako fašírku na panvici. Ideálne totiž je, ak je vagína v miernom ohybe. To sa dosiahne tak, že jej jemne nadvihnete panvu. Napríklad vankúšom pod zadkom, alebo si vyložíte jej nohy na plecia. Vtedy sa vagína dokonale prispôsobí na prijatie penisu a príde aj k zapojeniu klitorisu.

Nechoďte hlboko

Ďalšia zaujímavosť zo sveta anatómie hovorí, že osemdesiatštyri percent žien dosahuje orgazmus pri plytkom vniknutí. To znamená, že sa nemusíte snažiť preraziť jej lono ako dvere baranidlom. Naopak. Plytké vnikanie a intenzívna stimulácia vagíny v jej prvej tretine prinesie zaručené osvieženie v podobe intenzívneho orgazmu. Vagína je totiž najcitlivejšia práve v tejto časti. Je to dobrá správa aj pre tých, čo v trenírkach nenosia kanón, iba Berettu.

Správny uhol

Anatomické štúdie ukazujú, že priame vniknutie do ženy neprináša nežnému pohlaviu také potešenie, ako keď uhol trochu zostríte. To znamená, že mierite smerom viac k jej pupku. To vysvetľuje, prečo majú ženy najčastejšie orgazmus v jazdeckej polohe. Posadením sa na vaše lono tak idú proti prirodzenému uhlu erekcie, čo vytvára vyšší tlak na prednú časť ich vagíny. Skúste to využiť aj v iných polohách a budete mať omnoho lepšie skóre jej uspokojenia.