MENU
Menu
Webkamera.

Sex a flirt Sex počas pandémie koronavírusu: Užite si bezpečne

Už je asi každému jasné, že prezervatív vás neochráni. Lenže bez sexu je skoro tak zle ako bez jedla. Navyše nás čakajú dni bez piva, zábavy, diskoték , čo hrá v prospech posteľných dobrodružstiev. Ale nezabudnite: najlepší sex je bezpečný. A to aj vtedy, keď za dverami vypukla pandémia.

Zabudnite na exotiku
Kto by nemal aspoň raz v živote chuť na aziatku? Iný kraj, iný mrav a spoznať ženy spoza hraníc, je vždy lákavá výzva. Avšak netreba zabudnúť, že práve koronavírus k nám dorazil z exotiky. A stále existujú aj rizikovejšie krajiny ako tá naša. Takže je lepšie vyhnúť sa v sexe cezhraničným dobrodružstvám.

 

Robte to doma
Nemusíte si tento slogan zavesiť hneď k profilovke na Facebooku. Pokojne stačí, že si ho budete žiť na domácej pôde. Na pár dní bude super, ak upustíte od plánov na sex mimo domova. Nehovoriac o výťahu, ktorý mohli pred vami pochytať iní a vy si takto vírus zanesiete na sliznice. Vieme, že jarné teploty už zvádzajú na sexuálne harašenie mimo domova, ale oplatí sa ešte pár dní vydržať.

Sex v sprche to istí
Hygiena musí byť a nikdy neviete, po kom chytíte kľučku na vchode alebo rúčku na nákupnom vozíku. Umývanie rúk je samozrejmé, ale ak si chcete byť istí, že to bude zdravé milovanie, sex v sprche je správna voľba. Mydlo ničí obal koronavírusu a sex s vodou je príjemný a dobrodružný zároveň.

Sex cez telefón
Dostáva dnes úplne iný rozmer. Skúsiť ho môžete aj s frajerkou, ak si nie ste istí, či náhodou nemáte niekto v sebe zárodok zlovestnej čínskej nádielky. Možno ste boli v Talianku, Rakúsku, alebo v Jasnej a sex cez telefón môže byť celkom príjemná zábava aj osvieženie. A orgazmus chutí rovnako dobre. A bezpečne.

Izolujte sa a vychutnávajte
Nie každý sex je o symbióze dvoch ľudí. Pomodlite sa s dlaňami v rozkroku z vďaky za to, že dnes máme web kamery. Ani nie tak my, ako baby po celom svete, ktoré využívajú, že si takto môžu prísť na slušné peniaze. Mnoho serverov láka na mladé mäsko, ktoré nie je oblečené. Navyše cez obrazovku počítača si môžete vychutnať baby z celého sveta. Nič vám od nich takto nehrozí, ani ak si občas odkašle.