MENU
Menu
a

Sex a flirt Sex po koronavíruse: Čo sa (pravdepodobne) zmení?

Treba myslieť dopredu. Či už si vybudujeme imunitu, alebo príde vakcína, sex tu rozhodne bude aj v čase, keď koronavírusová epidémia zapadne prachom. Napriek tomu môže byť sex práve kvôli nej už o čosi iný.

Rúško ako nový problém
Akoby toho nebolo dosť, že baby majú na sebe tričká, nohavice, podprsenky aj nohavičky a my ich chceme bez toho všetkého. Je veľmi pravdepodobné, že rúšok sa tak skoro nezbavíme. A čo viac? Začnú byť zrejme populárne už aj pri návrate bežnej každoročnej chrípky. Takže ak sex, tak budete musieť babu najprv demaskovať a možno zistíte, že bez rúška to s ňou pôjde len odzadu.

Nové pravidlá vo svete plateného sexu
Ak patríte k mužom, ktorí si nepotrpia na značkové oblečenie, ale si za ušetrené peniaze radšej zájdu za sexuálnym zážitkom na privát či do erotického salónu, tak už asi viete, čo koronakríza spôsobila. Nielenže si budete musieť doniesť prezervatív, ale súčasťou plateného sexu bude aj rúško. Ako nová ochrana pred kvapôčkou prenosnými ochoreniami. Nič príjemné, ak ste si okrem ženského rozkroku radi užívali aj pohľad žene do tváre.

Viac osamelej rozkoše
Výrobcovia erotických hračiek už pochopili svoju príležitosť a na trh uvádzajú lacné, funkčné, doslova špičkové „ženské vagíny“. Od masturbátorov do ruky až po premyslené hračky, ktoré sú komplikovanejšie ako Lego Technic a viete si s nimi užiť na milión spôsobov. Kto raz vyskúša kvalitnú vagínu vyrobenú v závode, tak vie, čo mu to spraví tam dole. Keďže počas korony omnoho viac mužov skúsilo doručenie erotických darčekov až domov, nárast záujmu o erotické hračky porastie. Navyše nemenštruujú, nebolí ich hlava, nepotrebujú romantiku, sú vždy pripravené.

Bezpečnejší sex doma
Ak skombinujete kvalitné masturbátory so sexom cez internet, tak možno mnoho mužov pochopí, že sa im príliš ani neoplatí baliť baby. Na druhej strane, ženské telo, je ženské telo, ale ak chcete vyraziť na diskotéku len kvôli jednorazovke, je viac ako pravdepodobné, že rýchlejšie uspejete s potešením na internete. Aj preto, že počas pandémie ste už pochopili, že sú aj jednoduchšie cesty k orgazmu, ako tlačiť babám kaleráby do hlavy.