Sex len ako sex

O sexe na jednu noc netreba spievať ódy na radosť. Je jednoducho ako rýchle občerstvenie. Nedá sa z toho žiť celý život, ale raz za čas dobre padne nasýtiť pudy. Sex na jednu noc je epizóda sexuálneho života, ktorú jednoducho treba skúsiť, aby sme si na staré kolená nehovorili, že sme prišli o zážitok, ktorý už nemáte šancu zažiť.

Nepodceňte dobrodružstvo

Každé dobrodružstvo so sebou prináša aj isté riziko. A to netreba podceniť. Pri sexe na jednu noc sú riziká dve.

  • Pohlavné choroby
  • Žena sa do vás zamiluje

Sex si však užijete najlepšie, ak sa budete chrániť. Ak kondóm nepraskne, je to prakticky najspoľahlivejšia ochrana pred tým, aby ste mali neželané následky v podobe tehotenstva neznámej partnerky, ale rovnako tak aj v prípade nejakej pohlavnej pliagy. No a následne je lepšie babe nesľubovať hory doly, len sex. Tak sa vyhnete tomu, že vám bude vypisovať a chcieť vás ľúbiť. Ak samozrejme budete chcieť aj vy, nie je problém. Mnoho pekných vzťahov vzišlo z príležitostného sexu.

Dajte to na misionára

Ono sa ľahko hovorí, že ju treba upútať a zmocniť sa jej ako uragán. Nie je to tak celkom pravda. Najvďačnejší budete, ak to dáte na klasiku, prípadne ju necháte na sebe pojazdiť. Žiadne iné experimenty neskúšajte. Pretože problematickosť prevedenia a telesný nesúlad, môžu v prvých chvíľach vyvolať stres, ktorý spôsobí dokonca stratu erekcie. Navyše, klasika mnohým ženám robí najlepšie aj na prvý raz.

Využite jej telo na maximum

Netreba si klamať. Pri sexe na jednu noc nikto neočakáva, že budete spolu naveky. Je to o tom, že si obaja chcete užiť telesné a instantné potešenie. Preto je namieste užiť si partnerku celú. Možno ju vidíte posledný raz v živote. Preto venujte pozornosť jej pokožke, zadočku, telu, skúste ochutnať bradavky. Jednoducho všetko, čo vás na žene vzrušuje, nenechajte „nabudúce“ pretože žiadne nabudúce prísť nemusí. Navyše z ochutnávania novej partnerky budete maximálne vzrušení a tak aj „sex bez lásky“ môžete prežiť ako nezabudnuteľný.