Viac potešenia vďaka testosterónu

Asi viete, že testosterón je hnací motor našej sexuality a že jeho najvyššie hladiny sú po zobudení. No a práve tak aj na jar. Pretože ako sa prebúdza príroda, tak sa dostáva do pozoru aj naše telo. Výsledkom je, že máte viac chuti ako napríklad počas zimy, keď sú dni krátke a telo unavené. Preto ak si chcete užiť sex naplno, určite nepremeškajte jarné obdobie.

Ideálne s novou láskou

Ak chcete dostať telo prakticky do vytrženia, máte jedinečnú možnosť začať si s novou láskou. Prečo? Pretože v tomto prípade sa efekt sexuality násobí. Profesor urológie Arthur L. Burnett dokonca odporúča mužom nielen novú partnerku, ale ak nemajú možnosť „výmeny“, tak aspoň oživenie sexuality novými miestami, polohami či hračkami. Pretože práve novinky budú pôsobiť ako stimulant vášne a sex si užijete omnoho viac.

Začnite s otužovaním

Jar je skvelá časť roka, kedy sa oplatí vyskúšať studenú vodu na vašej pokožke aj penise. Ak ste nezačali počas zimy, tak na jar bude tento rituál omnoho miernejší. A sex vďaka nemu lepší, pretože si tak precvičíte toporivé telieska a váš penis bude omnoho pevnejší, tvrdší a schopnejší akcie. Vyskúšajte. Navyše spoločné otužovanie v sprche je skvelé aj spoločne. No a stojace bradavky každému mužovi pomôžu k stoporenému stavu.

Využite sukienky

Teda lepšie povedané nie vy, ale vaša partnerka. Načo je to dobré? Pretože v uliciach práve na jar ženy s krátkymi sukničkami vykúkajú ako prvosienky. Preto je skvelé vkĺznuť pod sukňu na domácom prostredí. Uvidíte, že vám tento kúsok oblečenia omnoho zlepší zážitok zo sexu práve tým, že tento doplnok budete tak často vidieť ako erotický na množstve žien.

Navyše nikde nie je napísané, že sukničku môžete zdvihnúť len doma. Práve jarný sex je zaujímavý aj tým, že krátka suknička sa dá prakticky využiť aj v závetrí.