MENU
Menu
Sex hojdačka.

Sex a flirt Sex hojdačka ako super valentínsky darček: Ponúkame návod na použitie

Spravte to tento rok inak. Nezvádzajte ženu do postele, ale pozvite ju na hojdačku. Uvidíte, ako jej zažiaria oči. To, že pri valentínskom hojdaní nebude mať nohavičky, jej musíte vešať na nos hneď. Pochopí to aj sama a veľmi rýchlo.

Sex hojdačky sú magnetom
Kto nemal rád v detstve hojdačky? Nakoniec sme však museli opustiť detské ihriská a prišli sme o túto zábavu. Návrat na hojdačku preto rozjarí oči každej ženy, nehovoriac o tom, že pri tom erotickom hojdaní dostávajú aj vyšší podiel slasti ako v detstve zažili. Sexuálne hojdačky pritom vonkoncom nie sú len pre perverzné dvojice, ale pre každého. A skvele sa dajú pripraviť na dvere aj v bežnom paneláku.

Hojdačky na zárubňu
Zavesia sa podobne ako hrazda, akurát tentoraz nebudete trénovať bicepsy. Klasické sexuálne hojdačky upevníte na šnúry a majú aj pohodlný sedák. Upravíte si len výšku, do akej partnerku posadíte a šup sa hojdať v zmyselných pohyboch. Výhodou je, že sa môže hojdať sama a výšku si uspôsobíte tak, aby vám bola obom pohodlná. Je to omnoho lepšie, ako stáť na špičkách a hojdať ju na kraji kuchynskej linky.

BDSM hojdacie popruhy
Sú lacnejšie ako hojdačky, ale neuberá im to na zmyselnosti. Dá sa na nich rovnako výborne hojdať. Tento model je pre ženy aktuálne ešte atraktívnejší, pretože majú upevnené nohy aj ruky, čo vykazuje prvky BDSM, ktoré je teraz v kurze. Výhodou je, že pekne vynikne ženské telo a problémom nie sú ani vysoké podpätky. Mimochodom hojdačky boli vcelku obľúbenou rekvizitou v mnohých erotických filmoch s drsnejšou tematikou, takže nakoniec môžete byť aj jej filmovým hrdinom. Aspoň na pár chvíľ a nocí. Rozhodne sa to oplatí skúsiť.

Zaveste si ju na dvere
Znie to trochu divoko, ale verte, ženu viete aj takouto hojdačkou pekne rozdivočiť. Ide o typ hojdačky, ktorý je najlacnejší, ale dokonale finguje. Ideálny aj na internáty a do študentskej izby, keď nemáte pre seba celý byt. Zatvoríte dvere a popruhy pricviknete na hornej strane dverí. Ide teda skôr o visenie ako hojdanie , ale na rozkoš stačí. Partnerka si nasadne do popruhov a chrbát má opretý o dvere. Takto visí a užívate si spoločné nárazy. Objavíte nový rozmer sexu, ktorý oceníte aj v iné dni ako len štrnásteho februára na deň všetkým milovníkov.