Sex dvakrát denne je možný. Ak nie každý deň, aspoň na tie voľné je vhodné, ak máte pár trikov, ako ho dosiahnuť.

Ráno to chutí každému

Muži sú už od prírody vybavení k tomu, aby mali sex po zobudení. V takomto prípade je vhodné vedieť ako navnadiť partnerku. Aj žena však má ráno dostatok testosterónu v krvi, aby jej telo odpovedalo vášňou. Preto buďte ráno aktívni. Umyte si zuby, osprchujte sa, voňajte a prípadne sa môžete postarať aj o raňajky. Ale lepšie až po milovaní. Nech vie, že ju po orgazme čaká aj ďalšia dobrota v prípade vami servírovaného jedla. Iba tak málo stačí a môžete začať deň na jednotku.

Počas dňa ju prekvapte

Príjemné prekvapenie znamená, že jej počas dňa prejavíte lásku, nežnosť, náklonnosť. Mnohým ženám hlavne v dlhodobom partnerskom vzťahu chýbajú prejavy náklonnosti zo strany muža. Výsledkom je, že majú odmietavý postoj k sexu. Prekvapte ju dotykom, pohladením a objatím. Pokojne aj po návrate z práce alebo pred večerou. Kedykoľvek je priestor na vyznanie lásky. Už to je samotná predpríprava k tomu, aby vám sama opätovala nehu. Skvelý trik, ako ju navnadiť na niečo ešte viac príjemné, ako je len pusa.


Ako sa „starať“ o kamarátku s výhodami, aby vám ostala čo najdlhšie?

Vytvorte atmosféru

Vzrušujúci deň sa netvorí päť minút pred sexom, ale treba na ňom pracovať. Ak strávite napríklad voľný deň a ste po rannom milovaní, tak pokračujte spoločnými aktivitami. Môže ísť o prechádzku, turistiku, šport, môžete si dopriať výlet do divadla za poznaním. Spoločne strávené chvíle, aktivity a spoločný úsmev sú tou najlepšou predohrou a prípravou k tomu, že po zotmení jej nohy zostanú spolu.

Robte veci inak

Klasika na večer v podobe bozkov a šmátrania pod tričkom, nie je práve niečo čo by žena chcela zažívať dvakrát denne. Preto bude potrebné ponúknuť lákadlo iné. A to hlavne v podobe dvoch rozdielnych prístupov. Nežného alebo drsného. Skúste si masáž, spoločnú sprchu, škrabkanie v prípade jemnej cesty. Ak naopak chcete niečo drsnejšie, tak príďte pokojne aj s bičíkom do spálne. Žene zablýskajú oči, že dnes budete kreatívny a určite vám splní nejedno želanie.

Držte sa v kondícii

Sex dvakrát počas dňa je značný fyzický výkon. Je to trochu ako dvojfázový tréning nielen pre telo, ale aj ducha. Preto je dôležité, aby ste predpoklady svojej sexuálnej výkonnosti budovali dlhodobo. A čo na ňu najviac vplýva? Zdravá strava, optimálny tlak, minimum tuku na páse a samozrejme dostatočná kardio výdrž. Tú si budujete obmedzením alkoholu, fajčenia a nasadenia kardio aj silového tréningu. Iba tak dokážete ženu aj plnohodnotne uspokojiť, nielen navnadiť.