MENU
Menu

Sex a flirt Sex v decembri: Prečo si ho užijete lepšie ako v iné mesiace?

December je charakteristický zimou, Vianocami a záverom roka. Ak sa naň pozriete zo správneho uhla, tak ponúka mnoho možností na sexuálne radovánky, ktoré sa neoplatí premeškať. Pretože budú prístupné opäť až o rok.

Sex v decembri: Prečo si ho užijete lepšie ako v iné mesiace?
Adventný sex kalendár
Spravte si svoj vlastný. Len si spomeňte, ako vás kedysi bavilo otvárať okienka a vždy si užiť sladkú čokoládu. Erotický adventný kalendár ale pochutí lepšie. Už len preto, že strávite pár dní, možno aj hodín, premýšľaním, akou špecialitou si každý deň obohatiť sex. Nebude dňa, čo by ste si nevybrali zaujímavú sexuálnu polohu, praktiku, metódu, experiment alebo len klasické milovanie. Vyskúšajte. Formy môžu byť rôzne. Od umeleckých kariet až po papieriky, na ktoré si napíšete svoje túžby a deň po dni ich losujete z osudia.

4 sexuálne polohy, ktoré jej garantujú orgazmus

Pod jedličkou to chutí viac
Vôňa ihličia, vareného vína a svetlo farebných sviečok na vianočnom stromčeku. Niet na čo čakať. Dajte si pod stromček deku či kožušinu, rozbaľte s partnerkou darčeky a pokračuje v rozbaľovaní samých seba. Využite eufóriu radosti a prekvapení a prekvapte sa navzájom aj nejakým milým erotickým darčekom. Možno vám konečne dovolí aj niečo viac, na čo ste zvyknutí. Veď sú predsa Vianoce.

Mikulášska nádielka
Nie je lepšieho dňa na prestrojenie sa do kostýmov, ako je Mikulášsky večer. Môžete byť čertom, Mikulášom, alebo aj anjelom, ktorého zvedie jeho čertica. Sex v takomto prevedení bude najprv vtipný a potom extra vzrušujúci. A čo je na Mikuláša najlepšie? No predsa to, že čo sa nadelí, to sa neodmieta a vy môžete partnerke okrem čokolády obohatiť večer aj o niečo viac intímne. Neviete, čo myslíme? Stačí, ak vám vezme penis do pusy, napadne vás to ako prvé.

10 tvrdých znamení, že je nespokojná so sexom. Pozor, aby neušla k inému

Sex ako záver romantiky
December a Vianoce majú v sebe iskru toho, že ľudia sú k sebe milší a ústretovejší. Všade navôkol to dýcha romantikou a preto stačí zapáliť sviečky, navariť čaj a už máte skoro predohru za sebou Využite tieto drobnosti na to, aby ste sa ukázali ako romantik a skórovali ako milovník. Nikdy na to nie je vhodnejší čas, ako okolo Vianoc.

Aj muži by mali vedieť: Čo je vlastne zač tabletka "po"?

Záverečný sex roka
Najlepší záver roka? Jednoznačne v posteli. Prečo sa nepresexovať do novej životnej etapy? Za zvukov delobuchov a rachotu ohňostroja môžete vzdychať a užívať si nahlas ako nikdy pred tým. A najkrajší ohňostroj si spravíte doma v spálni.

DISKUSIA
2.12. 2019 20:00
Diskusia