Pravdou však je, že nie každému je dvakrát príjemné hrať sa na grófa Draculu a prať posteľné plachty od krvi, akoby ste namiesto sexu partnerku nabodli úplne inak. Našťastie sú možnosti ako si užiť vzájomne a aj posteľ ostane bez poškvrny.

Slasti nôh

Možno nemôžete medzi ne, ale aj samotné nohy sú skvelé na uspokojenie túžob tela stačí, ak si partnerka dá sexi pančuchy, alebo samodržky a spraví vám masáž intímnej zóny. Je to obvykle príjemné pre muža a atraktívne aj pre samotnú ženu, ktorá zrazu cíti, ako vás má v moci. Robí vám príjemné pocity masíruje nohami a aj vy jej môžete popri tom bozkávať, láskať alebo masírovať nohy. Prípadne si ona môže pomôcť k rozkoši vlastnými rukami. Prežijete plnohodnotné orgazmy a to spoločne. Bez toho, aby ste mali pocit, že ste museli počas mesiaca pár dní abstinovať.

Petting

Nie je to zlá vec. Skutočne nie. Dokonca veľmi obohacujúca vzťah. Pretože petting je láskanie, olizovanie, dráždenie, ktoré zažíva mnoho mladých párov v období, keď na sex ešte nemajú čas, priestor ani vek. No a vrátiť sa k tejto činnosti aj v prípade, že už ste spolu zažili nejedno intímne dobrodružstvo, je naozaj super. Skúste to na osvieženie rutiny a aj len obyčajným hladkaním a nehou sa dá doviesť k orgazmu. A dokonca aj spoločnému.


Nová žena v posteli: Použiť techniky od bývalej, alebo skúsiť niečo nové?

Správne oblizovanie

Opäť nejde o sex, ale o vaše jazykové zdatnosti. Vieme, že ak to partnerka vie ústami, tak pre muža je to dokonalý pôžitok. Ale viete to aj vy? Pretože nie je všetko len zamieriť na klitoris. Žena má erotogénne zóny ako bradavky, vnútorné stehná, zadoček, ale aj okolie pupku a mnoho iných. Ak sa budete venovať minimálne týmto miestam, tak máte viac ako isté jej vzdychy a potešenie. Potom už stačí len pravidelne opakovať a menštruáciu prežijete s množstvom krásnych orgazmov. A teda nielen vy, ale aj partnerka, ktorej sa o tom cez jej komplikované obdobie doposiaľ možno ani nesnívalo. 

69 nie je problémom

Znie to na prvý pohľad  ako poriadna trúfalosť, ale nebojte sa, nebude to tak explicitné, ako to na prvý pohľad vyzerá. Je však potrebné povedať, že na túto intímnu hru je potrebné aby sa partnerka pripravila a bežná hygiena stačiť nebude. Dôležité je použiť tampón, vďaka ktorému sa nemusíte báť dráždiť jej jazykom klitoris. Je to príjemná hra, avšak pozor na šnúrku, aby ste ju náhodou neodtrhli. Je lepšie zamerať sa priamo na klitoris, čo partnerke spôsobí orgazmickú slasť aj v prípade, že práve menštruuje.