Vyraziť si na výlet a po výlete na „cestu okolo sveta“. Tak to robí zvodca, ktorý má kľúče od auta. Pokojne aj požičaného, veď ukazovať techničák nie je podmienka, aby ste si dobre zajazdili.

Choďte dozadu
Klebetiť môžete aj vpredu, ale ak chcete niečo viac, tak šup na zadné sedadlo. Tie predné zasa posuňte maximálne dopredu a uvidíte, koľko získate priestoru aj v malom aute. Nenarazíte na klaksón, neodistíte ručnú brzdu ani nezapnete stierače. Ak si trochu ľahne, máte ju dokonale k dispozícii na super orálny sex. Keď sa dá na štyri, tak si to užijete prakticky rovnako dobre ako v posteli. Ak nie aj lepšie.

Dokonalá klasika
Skvelý tip pre tých, čo majú radi klasiku aj za provizórnych podmienok. Preto okrem rezervy nosievajte v aute aj hrubú deku. Zíde sa vám, ak sklopíte zadné sedadlá smerom dopredu. Ak máte auto v štýle kombi, tak dostanete široký priestor, v ktorom si partnerka pohodlne ľahne aj roztiahne nohy na chrbte. Ale nebudete predsa chcieť, aby ležala na tvrdom. Hrubá deka jej prinesie pohodlie a vám super pocit, že ste sa zachovali ako džentlmen  a mysleli ste aj na jej pohodlie.

Pootvorte okienko
Veľmi dôležitá zásada. Pretože ak sa dvaja bozkávajú, hladia, vyzliekajú a sexujú, tak dýchajú podstatne intenzívnejšie ako bežní cestujúci. Stačí, že za oknom je zima a na sklách začne kondenzovať vlhkosť. Ak neviete, čo máme na mysli, pozrite si film Titanic, kde Lenoardo Di Caprio tento trik neovládal. Dvojica mala razom z auta parnú saunu. Mimochodom ak budete príliš intenzívny, vlhkosť sa vám v aute zažerie na pár dní a to už by mohlo byť nápadné. Preto je lepšie pustiť trochu vzduchu. Aj dýchať sa vám bude lepšie.

Použite afrodiziakálnu vôňu
Je to skvelé osvieženie samotnej cesty aj sexu. Zabudnite na vonné stromčeky, ale nakvapkajte na rohože pár kvapiek éterického oleja s afrodiziakálnym účinkom. Napríklad ylang–ylang. Vďaka tomu budete mať v aute príjemnú vôňu, ktorá partnerku počas cesty príjemne naladí na predstavy, pri ktorých nemá nohy pri sebe.