Ak ho nebudete správne používať, prídu problémy. Preto je dôležité vedieť, čomu sa vyvarovať, a čomu naopak venovať.

Nepremýšľajte penisom

Myslieť sa má predovšetkým mozgom. Jasné, že ak máte frajerku, tak žiadna zo žien neošpatnie a stále budú sexice, ktoré vám spôsobia tuhnutie v rozkroku. No pozor, tento pocit netreba slepo nasledovať. Nehovoríme priamo o nevere. No ak budete mať počas vzťahu so ženou viac kamarátok ako kamarátov, bude to závažný problém. A rovnako tak, ak dáte prednosť spoločným chvíľam s inou ženou, povie, že premýšľate penisom a váš vzťah to definitívne naštrbí.

Na veľkosti záleží

Ženy nemajú rady mužov s penisom ako baranidlo. Veľkým, ale neobratným. Preto pozor, ak máte penis, ktorý vám môže okolie závidieť. Dobrá veľkosť je pozitívom, ale musíte penis vedieť aj využiť. Pretože veľkosť nestačí. Ak bude namiesto techniky dominovať vo vašej posteli len chvastúnstvo z veľkosti, máte opäť problém. Partnerka sa radšej uskromní s nádielkou a nájde si pozornejšieho muža.

Problémy s erekciou

Ak ich nebudete riešiť, bude to mať dopady na vzťah. Čo to znamená? Jedno zlyhanie v sexe nie je nič hrozné, no ak partnerku odmietnete viac ráz po sebe, nastáva zásadný rozkol vo vzťahu. Nejde ani tak o to, že by nemala ruky, ktoré často suplujú aj vám jej bolesti hlavy. Dostanete dávku podozrení, hádok, budete lustrovaní a vyvoláte žiarlivosť, ktorú by ste si skutočne neželali. Preto je lepšie byť radšej výkonným.

Pozor na chuť

Ak sa o svoj penis nestaráte, neupravujete ho a nechutíte partnerke, veští to zásadný problém. Pretože ak vaša drahá bude mať k vášmu pohlaviu negatívny vzťah, poznačí to negatívne aj vašu lásku. Úprava pohlavia by mala byť súčasťou bežnej starostlivosti. Aj stravovacie návyky je vhodné tiež upraviť tak, aby ste neboli cítiť cigaretami, alkoholom a cesnakom, ale skôr ananásom a banánmi.