MENU
Menu
Sex

Sex a flirt „Ručné“ pozície, ktoré s partnerkou radostne využijete

Ručná práca nie je len pre osamelých borcov. Ide o skvelú zábavu vo dvojici. Navyše, ak partnerka práve nechce, nemôže, alebo má iné dôvody, prečo sa s vami nepomiluje, požiadať ju o ruku nie je hanba. Nebyť sám pri týchto veciach je vždy lepšie, ako striedať len ľavú a pravú vo vlastnom tíme.

Základom je klasik
Ľahnete si na chrbát a partnerka vedľa vás. Máte pri sebe pery, telá a ruky nasmerované presne na miesta, kde je rozkoš najväčšia. Ide o základnú pozíciu, v ktorej si obaja môžete viesť dlane správnym smerom. Netreba sa domnievať, že partnerka vie o ručnej práci všetko. Na váš nástroj ju treba zaučiť. Nemusíte sa preto hanbiť ukázať jej, ako to máte radi. Pretože  na vlastnom náradí ste rozhodne o niečo skúsenejší majster ako ona.

Dominantná pozícia
Nie je to orálny sex, ale má k nemu blízko. Je to pozícia pre mužov, ktorí sa chcú cítiť dominantne. Svoj rozkrok skrátka namierite oproti tvári partnerky, keď leží. Tej potom už stačí iba zohnúť ruky a môže sa plne sa venovať obojručnej masáži. Navyše nikde nie je napísané, že nemôže k prstom zapojiť ja pery. Tomu sa už hovorí vyšší level lásky.

Šikovná imitácia
Nechce otehotnieť a vy nemáte pri sebe prezervatív. No máte chuť na polohu odzadu. Aj tá sa dá pri troche snahy vybaviť ručne – stručne. Ona je na štyroch a vy sa k nej zozadu pritúlite. Vašimi prstami jej môžete stimulovať lono a ona vás dokáže rukou uchopiť rovnako. Môže vám masírovať nástroj aj semenníky, ideálne na striedačku. S trochou cviku a zručnosti budete zažívať ešte intenzívnejšie pocity, ako pri klasickom sexuálnom spojení.

Keď zapojí aj nohy
Skvelá poloha, ak si vaša dáma rada oblečie napríklad aj sexy pančuchy. Ležíte na chrbte a ona si ľahne tak, aby mala lono pri tom vašom, ale nebude pri vás tvárou, ale nohami. Tie jej môžete láskať, hladkať, bozkávať, užívať si ich naplno. Pritom ona dokáže rukou nastaviť mieru vášho vzrušenia naplno. Nie je to vôbec zložitá pozícia. Zvládne ju každý a rozkoš je skutočne famózna. Mnohé dvojice si polohu nechávajú ako súčasť predohry aj vtedy, ak sa po takejto masáži oddajú plnohodnotnému milovaniu.