Hedonism II

Známy ako Hedo, je rezort, ktorý je uspôsobený na to, aby v ňom ľudia mali sex. A to nielen partneri, ale aj partneri medzi partnermi. Užijete si tu sexuálne rozkoše naprieč národnosťami. All-inclusive, naozaj so všetkým sa nachádza sa priamo na pláži v Negril na Jamajke. Rezort má aj svoju oblečenú stránku, ale väčšina hostí trávi dovolenku na nahej strane. Po celom rezorte sú chatky, bungalovy a úkryty na sex, dokonca súčasťou je aj swingers herňa a erotické kúpele. Chodia sem jednoducho ľudia, pre ktorých je sex životným štýlom.

Love Cloud

Sex v lietadle je preferovaným románovým dobrodružstvom. A tento zážitok si môžete dopriať vo veľkom štýle, nielen pokrčení v malej kabínke charterového letu. Love Cloud  ponúka dokonalý sex v oblakoch na saténových obliečkach. Za 995 dolárov si môžete 45 minút polietať nad Las Vegas, no partnerku, či partnerky si musíte doniesť vlastné. Divoký sex na palube je však skutočne jedinečným dobrodružstvom.

Desire Riviera Maya Resort

Nachádza sa na plážach Puerto Morelos v Mexiku. Ide o vychytený rezort, kde chodia páry každého veku. Väčšinu času trávia nahí a užívajú si hedonistické radosti a pôžitky tela. Od slnka mora cez jedlo a všadeprítomný sex. Páry tu obdivujú iných, inšpirujú sa, predvádzajú vymieňajú. Rezort má aj animačné programy, ktoré sú rovnaké ako všade inde, akurát v nahote. Napríklad veľkým hitom je nahý volejbal.

Rooftop Resort

Nachádza sa v Hollywoode na Floride a ide o čisto nudistické a swingers zariadenie. Môžete získať denný alebo nočný lístok. K dispozícii je krásny strešný bazén len pre naháčov, ale aj a niekoľko sexy tematických večierkov počas týždňa.

Copacabana Hotel & Suits

Nachádza sa v Kostarike, kde je sexuálna turistika na vzostupe, pretože tu je legálna prostitúcia. A ubytovacie zariadenie Jaco Beach s tým počíta, takže má dostatok príležitostí aj pre slobodných a solventných pánov. Hotel má samozrejme nahé a oblečené strany a veľa bazénov aj jacuzzi. Výhodou je že rezort je skutočne lacný a izby s all-inclusive balíčkami máte už od 139 dolárov. To je cena, ktorá je vo svete sexu naozaj nízkonákladová.