MENU
Menu
Reč tela.

Sex a flirt Reč tela, ktorá naznačí, že partnerka už loví v inom revíri

Hovorí sa, že ženy vedia lepšie maskovať neveru ako chlapi. Nie je to pravda. To len muži nevedia správne čítať náznaky ženského tela, ktoré naznačia, že nepatria medzi tie najvernejšie. Ak budete k ženám viac všímaví, budete im nielen lepšie rozumieť, ale aj rýchlo zistíte, čí je stále len vašou.

Nohy od vás
Ženské nohy sú dokonalým meradlom hĺbky vzťahu. Netreba hovoriť, že ak sú nahé a roztiahnuté, je to najkrajší pohľad a skvelý vzťah. Ak si všímate, že roznožky vymenila za rozhovory, pri ktorých jej špičky smerujú od vás, máte problém. Psychológovia tvrdia, že ak ženy pri rozhovore s vami odvracajú nohy smerom od vás, je to podvedomá reakcia tela, že o vás strácajú záujem.

Predstierajú úsmev
Psychológovia hovoria, že ak je žena šťastná, nepotrebuje šťastie predstierať. A ak nie je šťastná s vami, tak je viac ako pravdepodobné, že je šťastná s niekým iným. Alebo nepotrvá dlho a šťastie s niekým iným sa rozhodne vyhľadať. Zajačie úmysly prezradia hrané úsmevy, škrobené prejavy radosti a áno, patria sem aj fingované orgazmy.

Vzdychy
Vzdychy patria k žene len v posteli. Tam sú vzdychy skvelé, rajcovné, naznačujú, že vzťah je dobrej úrovne. Pozor na vzdychy počas rozhovorov. Naznačujú nespokojnosť, vnútorné znepokojenie a nesúhlas. Ak žena vzdychá pri sexe, je to asi to najkrajšie, čo od nej môžete počuť. Potvrdzuje, že je vaša. Ak vzdychá pri rozhovore, je to obvykle znak, že už od vás odchádza.

Pozerá sa inam
Psychológovia sú si istí: ak ste s partnerkou na večeri, na gauči, za stolom a namiesto pohľadov do očí stále pozerá inam, je to pre vás zlé znamenie. Z dvoch dôvodov. Na verejnosti tak môže čekovať situáciu, či ju náhodou nevidí nová známosť. Ak to robí aj doma, je to ešte horšie. Neustále pozerá mimo vás, odvracia sa telom, prípadne ťuká do mobilu a počúva vás tak, že často musíte zopakovať otázku, ak sa niečo pýtate, už dávno o vás stratila záujem. Už len hľadá spôsob, ako vám to povedať, alebo čaká, že sa to dovtípite sami.

Gestikuluje viac ľavou rukou
Experti na reč tela tvrdia, že ak ľudia viac gestikulujú ľavou rukou, tak je to v situáciách, ktoré sú im nepríjemné. Samozrejme to platí v prípade, že je vaša partnerka štandardne praváčkou. Ak si všímate tento fenomén, naznačuje, že pravú ruku na hladkanie aj happy end už možno používa u niekoho iného a vám zostáva len rozhádaná ľavačka.